Pewnie się ze mną zgodzicie, że Moto 360 był jednym z najładniejszych smartwatchy jakie kiedykolwiek się pojawiły. Smartwatch z okrągłym wyświetlaczem (no dobra, prawie okrągłym bo miał „podbródek”) wyglądający jak klasyczny zegarek. Smartwatch miał swoją premierę… w 2014 roku. Teraz Motorola chce odświeżyć swoje smartwatchowe portfolio, bo w tym roku mają pojawić się trzy nowe modele.

Moto Watch, Moto Watch One i Moto G – tak mają się nazywać nowe smart-zegarki, które powinny pojawić się w 2021 roku. Który najpierw, gdzie i kiedy, tego jeszcze nie wiadomo, ale podobno ma to być w czerwcu i lipcu. Informacje te pochodzą od jednego z użytkowników Twittera, który ma też jedną z większych grup zrzeszających fanów marki Motorola w tym serwisie – Motorola Lovers. Z dużą dozą prawdopodobieństwa można napisać, że nie ma powodów, by tym informacjom nie ufać. Oczywiście, nie wiadomo nic szczególnego, poza tym jak mogą wyglądać nadchodzące smartwatche Moto. Po grafikach już można sądzić, że będą pracowały w oparciu o system Wear OS by Google.

Ze smartwatchami Motoroli bywało różnie i po tych wszystkich latach uważam, że nadal tym najbardziej udanym była 1 generacja Moto 360. O ile dobrze pamiętam potem były jeszcze dwie generacje i do dzisiaj niektórzy użytkownicy korzystają z tej trzeciej. Teraz nie ma szans, by znaleźć je w sklepach, poza jakimiś najprostszymi modelami Lenovo. Myślę, że takie odświeżenie jest potrzebne i mam nadzieję, że Motorola tego nie popsuje, a zegarki będą miały wszystkie funkcje, które smartwatch w 2021 roku powinien mieć.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *