Jesteśmy po premierze nowych motoroli, więc to najlepszy moment, by poszukać poprzednich modeli w niższych cenach. Ba, poszukać tych modeli w niższych cenach, bo dopiero teraz ich zakup jest zadowalająco opłacalny. Umówmy się, startowe ceny motoroli edge 30 i edge 30 pro były mocno przesadzone. Ale jeśli tą pierwszą możemy znaleźć za niecałe 1600 złotych, to wszystko się zmienia.

motorola edge 30 za mniej

Motorola edge 30 i motorola edge 30 pro to dwa najważniejsze smartfony Motoroli z początku tego roku. Dla przypomnienia, flagowiec z dopiskiem „Pro” został wyceniony na 3799 złotych, a wyjątkowo urodziwy średniak, który na myśl przywodzi mi motorolę edge 20 pro, kosztował 2199 złotych na start. W ostatnim czasie ceny mocno poleciały w dół i w przypadku tej teoretycznie słabszej motki zatrzymały się u nas na poziomie 1999 złotych. Ale na włoskim Amazonie jest jeszcze taniej. I mamy dwie opcje.

motorola edge 30 / fot. Motorola
motorola edge 30 / fot. Motorola

Pierwsza opcja jest taka, że wybieramy nowiutką i fabrycznie zapakowaną sztukę i płacimy około 377 euro łącznie z wysyłką. Wychodzi zatem 1770 złotych, więc i tak sporo taniej niż w Polsce. Jeżeli jednak chcemy jeszcze więcej zostawić sobie na koncie, wybieramy opcję numer dwa – zakup tańszej sztuki z Amazon Warehouse. Fakt, chodzi tu o wersję używaną, ale w dobrym albo idealnym stanie. Za najtańszą sztukę wyjdzie około 340 euro już z wysyłką, co daje niecałe 1600 złotych. A to już jest jakieś 20% mniej niż promocyjna cena w Polsce.

Cena dotyczy wersji z 8 GB i 128 GB pamięci wewnętrznej, w kolorze Meteor Grey.

motorola edge 30 w Amazon.it / fot. Motorola
motorola edge 30 / fot. Amazon.it

Zakupy produktów z tego magazynu mogą być nowe lub prawie nowe, po zwrotach, ale z doświadczenia wiem, że trafiają się produkty lepsze niż wskazywałby na to ich opis. Kilka lat temu kupowałem tak pierwszego Google Pixela, który działa do dzisiaj.

W artykule pojawił się link w ramach kampanii Ceneo

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *