Samsung Galaxy S III, czyli najnowsze flagowe urządzenie z systemem Android oficjalnie będzie dostępne w czterech nowych kolorach. Wkrótce do już dostępnych kolorów Marble White i Pebble Blue dołączy wersja w kolorze Amber Brown, Garnet Red, Sapphire Black i Titanium Grey.

Obudowa (a dokładniej mówiąc, jej tylna część) w nowych wersjach kolorystycznych będzie wykonana z tego samego tworzywa, co wcześniejsze modele – elastycznego plastiku o nazwie Hyperglaze. Widoczny będzie efekt podwójnego koloru i głębi, podobnie jak miało to miejsce w wersji Pebble Blue.

Patrząc w przeszłość, spośród czterech nowych kolorów, widzieliśmy już trzy. Wersja czerwona dostępna tylko w sieci AT&T, czarna, która pojawiła się na olimpijskiej stronie Samsunga i szara, o której pisaliśmy wczoraj. Samsungowi do ostatniej chwili udało się utrzymać w tajemnicy tylko kolor brązowy.

[nggallery id=6]

Wszystkie cztery kolory mają już wkrótce pojawić się na światowych rynkach, ale jak informuje Samsung, ich dostępność będzie zależała od danego kraju i operatora.

źródło: phonearena.com, global.samsungtomorrow.com

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *