Samsung dosyć szybko rozszerza paletę dostępnych kolorów swojego najnowszego smartfonu, Samsunga Galaxy S III. Niespełna trzy tygodnie temu zostały oficjalnie zaprezentowane cztery nowe wersje kolorystyczne, a już w następnym tygodniu ma pojawić się piąta – różowa.

Samsung Galaxy S III w kolorze różowym trafi w pierwszej kolejności na koreańskie półki już w nadchodzącym tygodniu. Tym samym firma rozszerzy ilość dostępnych kolorów do siedmiu. Różowa wersja kolorystyczna dołączy do „premierowej” wersji białej Marble White) i granatowej (Pebble Blue) oraz czterech wersji, które pojawiły się pod koniec ubiegłego miesiąca – brązowej (Amber Brown), czerwonej (Garnet Red), czarnej (Sapphire Black) i szarej (Titanium Gray).

Dostępność poszczególnych kolorów Samsunga Galaxy S III oczywiście zależna jest od regionu. Na razie wersja różowa ma pojawić się tylko w Korei u trzech głównych operatorów. Aktualnie w Polsce smartfon dostępny jest w dwóch kolorach: białym i granatowym i nie ma informacji kiedy i czy w ogóle inne kolory trafia na nasz rynek.


źródło:
gsmarena.com

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *