Samsung w swojej ofercie ma już kilka odtwarzaczy multimedialnych działających pod kontrolą systemu Android. Głównie różnią się one między sobą wielkością wyświetlacza. Pod koniec sierpnia pisaliśmy o Samsungu Galaxy Player 5.8 – odtwarzaczu o wyglądzie Galaxy S III, wyposażonym w ogromny, 5,8-calowy ekran. Tym razem pojawiły się informacje o S Pebble, który trafił właśnie na rynek koreański.

S Pebble (YP-W1) nie jest multimedialnym kombajnem, a małym, zwykłym i prostym odtwarzaczem mp3. Był oficjalnie zaprezentowany parę miesięcy temu, obok ładowarki na biurko i etui chroniącego ekran, jako jedno z dedykowanych akcesoriów dla Samsunga Galaxy S III. Charakteryzuje się opływowym kształtem („Pebble” z ang. to kamyk), łatwością obsługi i sporymi możliwościami synchronizacji.

Odtwarzacz S Pebble ma bardzo małe wymiary – 32,5 x 43,1 x 13,2 mm i waży zaledwie 13,7 gramów. W 4-gigabajtowej pamięci urządzenia można przechować do 1000 utworów muzycznych w formatach MP3, FLAC, OGG i WMA. Wbudowana bateria pozwala na 17 godzin odtwarzania, a technologia SoundAlive daje krystalicznie czysty i przestronny dźwięk.

Najważniejszą cechą odtwarzacza S Pebble jest możliwość automatycznej synchronizacji z Samsungiem Galaxy S III. O teraz użytkownik może przenieść muzykę z telefonu bezpośrednio do odtwarzacza, bez konieczności podłączania go do komputera.

Z informacji przedstawionych przez serwis SammyHub wynika, że Samsung S Pebble pojawił się na koreańskim rynku. Jego cena została ustalona na poziomie 79,000 wonów, co w przeliczeniu na polską walutę daje około 230 złotych.

S Pebble jest również w Polsce. Obecnie odtwarzacz można zamówić tylko w jednym sklepie – redcoon.pl za 299 złotych. Odtwarzacz jest dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych: białej i niebieskiej, z tym, że tylko ta druga jest w magazynie. Biała wersja ma być dostępna wkrótce.

źródło: sammyhub.com

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *