W ostatnim czasie dosyć gorąco zrobiło się wokół Samsunga Galaxy Premier, nowego smartfonu koreańskiego producenta. Niespełna dwa tygodnie temu wyciekła jego nieoficjalna specyfikacja techniczna, a w ostatni poniedziałek potwierdziły się pogłoski o zamontowanym w smartfonie układzie graficznym. Tym razem pewien użytkownik umieścił na Twitterze zdjęcie z tajemniczym urządzeniem. Czy tak wygląda Galaxy Premier?

Zdjęcie na Twitterze pojawiło się za sprawą użytkownika evleaks. Znajdujące się na nim urządzenie (a raczej 2/3 urządzenia) jest bliźniaczo podobne do Samsunga Galaxy S III. Identyczny design, tak samo zaokrąglone rogi, taki sam głośnik i logo. Jedyną różnicą jest umieszczenie czujników i kamery do wideo rozmowy – elementy te znajdują się na równi z głośnikiem, po prawej jego stronie.

Warto zwrócić uwagę na żółta naklejkę umieszczoną w lewym górnym rogu. Znajduje się tam numer modelu (GT-I9260), numer egzemplarza (REV04, #116) i data (12.09.27).

Przypomnijmy na koniec, że Samsung Galaxy Premier ma mieć 4,65-calowy ekran Super AMOLED Plus (nie wiadomo dokładnie czy 1280 x 720 czy 800 x 480 pikseli), dwurdzeniowy procesor o zegarze 1,5 GHz i układ graficzny PowerVR SGX 544. Do zdjęć posłuży aparat o matrycy 8 megapikseli, a dane będzie można przechowywać w pamięci o wielkości 8 lub 16 GB.

Będziemy na bieżąco śledzić newsy, bo Galaxy Premier wydaje się być całkiem interesującym urządzeniem.

źródło: gsmarena.com 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *