Na początku września pisaliśmy o firmie Mophie, która do swojej oferty miała jeszcze w tym roku wprowadzić Juice Pack dla Samsunga Galaxy S III. Juice Pack to nic innego jak masywna obudowa z dodatkową baterią. To dodatkowe akcesorium pojawiło się właśnie w sprzedaży.

Mophie to jeden z najbardziej cenionych producentów dodatkowych baterii dla iPhone’ów. Firma postanowiła rozszerzyć swoją ofertę o obudowę z baterią, specjalnie przygotowaną dla Samsunga Galaxy S III.

Battery case występuje w dwóch kolorach – białym i czarnym (ta wersja dostępna od 28 listopada) i kosztuje 99,95 dolarów. Obudowa zawiera baterię o pojemności 2300 mAh, więc praktycznie może wydłużyć o 100% działanie telefonu bez konieczności podłączania go do zewnętrznego zasilania.

Na Mophie Juice Pack jest 1 rok gwarancji. Zamówienie można złożyć na stronie producenta, a czas jego realizacji wynosi od 1 do 2 dni.

źródło: Mophie via androidcentral.com

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

One reply on “Mophie Juice Pack dostępny dla Samsunga Galaxy S III”

  • Jan Kowalski
    16 stycznia 2013 at 14:58

    Ciekawy pomysł. Szkoda, że do note2 nie ma ale z drugiej strony… jak pomyślę, że miałby być jeszcze większy, to chyba jednak lepiej niech nie adaptują tego patentu na notkę. 😉