Samsung Galaxy S III mini, czyli mniejszy odpowiednik Galaxy S III i aparat cyfrowy Galaxy Camera, pracujący pod kontrolą systemu Android 4.1 Jelly Bean to jedne z najnowszych urządzeń, które trafiły do portfolio koreańskiego producenta. Oba pojawiły się właśnie w ofercie kilku sklepów w Wielkiej Brytanii.

Samsung Galaxy S III mini, smartfon zaprezentowany w połowie października na konferencji w Niemczech jest od niedawna w ofercie Clove Technology za nieco ponad 300 funtów (cena z VAT’em). Można go również „wyrwać” za darmo, ale trzeba podpisać 2-letnią umowę z siecią Orange, gdzie miesięczna opłata wynosi 20,50 funtów.

Galaxy S III mini jest także dostępny u innych, głównych operatorów jak Vodafone, T-Mobile czy O2, ale miesięcy koszt abonamentu jest o kilka funtów wyższy.

Jeśli kogoś interesuje Galaxy Camera, z pomocą ponownie przychodzi nam sklep Clove. Aparat jest dostępny w dwóch kolorach: czarnym i białym, w cenie 420 funtów brutto. Prawie taka sama cena za to urządzenie widnieje na stronie Expansys – Samsung Galaxy Camera wyceniono dokładnie na 419,99 funtów i pierwsze egzemplarze pojawią się w magazynie w ciągu 3 dni.

źródło: gsmarena.com

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *