Pierwsze informacje o stacji dokującej Smart Dock dla Samsunga Galaxy Note II pojawiły się na początku listopada. To małe dodatkowe akcesorium, dzięki złączom USB, pełnowymiarowemu HDMI i wyjściu na dodatkowe głośniki, może przekształcić nasz smartfon w istne centrum rozrywki. Pewien użytkownik z Nowej Zelandii już przetestował to urządzenie i swoje wrażenia przedstawił na filmie. 

Smart Dock został wyposażony w trzy porty USB (2x po prawej stronie i 1x po lewej), jedno złącze microUSB, pełnowymiarowe HDMI i wyjście mini jack 3,5 mm. Do tych pierwszych możemy podłączyć między innymi mysz, klawiaturę, pamięci przenośne jak pendrive’y i dyski zewnętrzne czy nawet kontroler od konsoli PlayStation 3. Dzięki HDMI wyświetlimy obraz z telefonu na telewizorze, a do złącza mini jack podepniemy słuchawki bądź zewnętrzne głośniki.

Zobacz też: Recenzja stacji multimedialnej dla Samsunga Galaxy Note II 

Test Smart Dock przeprowadził użytkownik Lars z serwisu AndroidNZ i całkiem dokładnie przedstawił jego działanie na niespełna 12-munitowym filmie. Stację dokującą podłączył do telwizora, wsadził do niej Samsunga Galaxy Note II i podpiął zewnętrzny HUB USB, a z kolei do niego trzy różne pamięci przenośne,bezprzewodową klawiaturę i mysz oraz pad od PS3.

Oczywiście nie obyło się bez jednej bardzo przydatnej aplikacji jaką jest Ultimate Rotation Control (dostępna za darmo w Google Play), która posłużyła do ustawienia automatycznej rotacji ekranu na tryb poziomy Landscape. Jak to wszystko działa możecie zobaczyć na poniższym filmie.

Mobilna wersja filmu

Obecnie Smart Dock nie jest dostępny w Polsce, ale można go zamówić na stronie Samsunga. Cena stacji dokującej to 99,99 dolarów, około 325 złotych.


źródło: androidnz.net via allaboutsamsung.de

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

One reply on “Smart Dock dla Samsunga Galaxy Note II zaprezentowany na filmie”

  • Adam
    17 października 2014 at 18:34

    Czy to urządzenie będzie pasować do Note 3