Standardowa wersja Samsunga Galaxy Note II, dostępna między innymi w Europie wyposażona jest w jedno gniazdo na kartę SIM. Jak podaje chiński oddział Samsunga, już wkrótce do sprzedaży trafi Note II w wersji dual SIM.

Pierwsze informacje o najnowszym tabletofonie Samsunga wyposażonym w dwa miejsca na kartę operatora pojawiły się na początku września. Wtedy też mogliśmy zobaczyć trzy zdjęcia, z których najbardziej interesujące było to ostatnie. Ukazywało telefon ze zdjętą tylną pokrywą baterii, gdzie można było zauważyć slot na kartę microSD oraz dwa gniazda na karty SIM.

Jak informuje Samsung China (telefon pojawił się na tamtejszej stronie), Galaxy Note II w wersji dual SIM został oznaczony jako GT-N7102. Urządzenie jest praktycznie takie samo jak jego europejski odpowiednik – posiada czterordzeoniowy procesor 1,6 GHz i 5,5-calowy ekran Super AMOLED HD, aparat 8 Mpix i baterię o pojemności 3100 mAh.

Pierwszy slot jest przeznaczony na pełnowymiarową kartę SIM, do drugiego natomiast można wsadzić pomniejszoną kartę microSIM. Opisywany Samsung Galaxy Note II ma trafić do sprzedaży 3 grudnia w cenie w okolicach 700 euro.

źródło: Samsung China via gsmarena.com

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *