Coraz więcej urządzeń Samsunga dostaje najnowszą wersję Androida oznaczoną jako 4.1.2 Jelly Bean. Po Samsungu Galaxy S III i zapowiedziach aktualizacji dla Galaxy S II oraz Galaxy Note czas na Samsunga Galaxy S Advance. Jak podaje serwis SamMobile pierwsze osoby już są po aktualizacji, ale… jak na razie w Rosji.

Aktualizacja dla smartfonu Samsung Galaxy S Advance miała pojawić się dopiero w okolicach marca, bo dla wielu krajów, Jelly Bean jest jeszcze w fazie testów. Tymczasem najnowszą odsłoną systemu Android wraz z nakładką TouchWiz Nature UX mogą cieszyć się już użytkownicy w Rosji, bo właśnie tam pojawiły się pierwsze doniesienia o dostępności aktualizacji.

Proces aktualizacji można przeprowadzić za pomocą programu Samsung Kies, podłączając telefon do komputera lub bezpośrednio na telefonie korzystając z usługi OTA (Over the Air). Wersja oprogramowania została oznaczona numerem I9070XXLPY. Nie wiadomo jeszcze kiedy nowy update zawita do Polski.

źródło: sammobile.com

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

7 replies on “Jelly Bean dla Samsunga Galaxy S Advance, ale… na razie w Rosji”

 • Daniel
  8 stycznia 2013 at 11:27

  Pozytywnie,ale kiedy dla Ace 2 będzie ;(

 • LogiMen
  14 stycznia 2013 at 20:55

  Zapomniałem dodać najważniejsze Jelly Bean 4.1.2 jest w kilku językach ni. po polskiu.

 • LogiMen
  14 stycznia 2013 at 21:19
 • Kamil
  15 stycznia 2013 at 22:03

  mam pytanie czy wiadomo coś o aktualizacji galaxy beam do ics

 • Kuba
  12 lutego 2013 at 10:30

  Nie spieszcie się tak do tego Jelly bean’a, Galaxy S Advance muli zdrowo, pomimo wszelkich czynności żeby to zniwelizować (włącznie z wipe/factory reset). Niestety telefony z ramem poniżej 1GB i prockiem mniej niż 1,5GHz nie mają tu czego szukać.

  • rudixrdx
   28 lutego 2013 at 00:20

   masz advenca z nowym androidem? podziel się większą opinią na ten temat. Mam ochotę aktualizowac do nowego andka mój 9070

   • Vbreak
    28 lutego 2013 at 18:28

    Ja też mogę się wypowiedzieć w tej kwestii.
    Zrobiłem update Odinem i Jelly Bean śmigał dobrze (oczywiście po wipe/reset), ale… niektóre aplikacje się muliły i sam system czasami lagował. Pomyślałem że to kwestia jakiś programów w tle, roota lub czegoś innego. Postanowiłem zainstalować czysty system Jelly jeszcze raz. Podczas wgrywanie telefon się zaciął więc miałem telefon działający tylko trybie download. Po trzech dniach walki zrobiłem downgrade do 2.3.6 a później znowu update do czystego systemu. Dziś wkurzyłem się bo telefon zaciął się na mapach google.
    Nie wiem czy rozwiązaniem nie jest czekać spokojnie na trzyplikową wersje Jelly Bean na Advance albo oficjalną wersję update w Polsce.