Zazwyczaj bywa tak, że smartfony Samsunga podczas swojej premiery prezentowane są w dwóch wersjach kolorystycznych. Było tak chociażby w przypadku Galaxy S III, który pojawił się w kolorze Marble White i Pebble Blue czy Galaxy Note II w kolorze Titanium Gray i Marble White. Dopiero później pojawiały się informacje o nowych kolorach urządzeń. Podobnie jest z Samsungiem Galaxy S III mini, który zadebiutował w takich samych barwach jak jego większy bart i dopiero teraz jest mowa o trzech nowych wersjach kolorystycznych.

Dopiero co pisaliśmy o Samsungu Galaxy Note II w kolorze brązowym (Amber Brown), a już w sieci pojawiło się zdjęcie z kolejnym smartfonem koreańskiego producenta w kilku nowych kolorach. Jest to Samsung Galaxy S III mini, który jak podaje źródło, już wkrótce pojawi się w odsłonie czerwonej (Garnet Red), szarej (Titanium Gray) i czarnej (Onyx Black). 

Samsung Galaxy S III mini to pomniejszona wersja Samsunga Galaxy S III, która została wyposażona w 4-calowy wyświetlacz Super AMOLED o rozdzielczości WVGA, dwurdzeniowy procesor i 1 GB pamięci RAM. Znajdziemy również aparat o wielkości 5 milionów pikseli z możliwością nagrywania w HD, pojemną baterie 1500 mAh i 8 GB wbudowanej pamięci. nie zabraknie WiFi w standardzie n, WiFi Direct, Bluetooth 4.0, GPS, NFC, czy DLNA.

Jeszcze nie wiadomo, kiedy Samsung Galaxy S III mini w nowych kolorach pojawi się na rynku, ale zakładam, że będzie to jeszcze I kwartał 2013 roku. Obecnie w Polsce można zakupić Galaxy S III mini w dwóch premierowych odsłonach, a gdzie i za ile dowiecie się z tego artykułu.

źródło: sammobile.com 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *