Koreański producent nie zwalnia z wypuszczaniem kolejnych modeli smartfonów, mimo, że za rogiem czai się coś niesamowitego. Tylko w ten sposób można opisać topowy model Samsunga. Im bliżej prezentacji Samsunga Galaxy S IV, tym więcej przecieków dotyczących specyfikacji czy wyglądu, którego możemy się spodziewać.

Tym razem portal YouMobile dostarcza nam kolejną porcję zdjęć najnowszej „galaktyki”. Jeszcze nigdy w historii nie zdarzyło się, żeby zdjęcia prezentujące nowy model Samsunga, aż tak pozytywnie zostały przyjęte. Prawdą jest to, że telefon rzeczywiście wygląda niesamowicie.

Specyfikacja podana po lewej stronie na powyższym zdjęciu pokrywa się z tymi informacjami, które wyciekły wcześniej. Oznacza to dwie możliwości. Wszystkie plotki pochodzą z tego samego źródła i mają z prawdą tyle wspólnego co nic, albo specyfikacja jest już znana i w tej kwestii nic się nie zmieni.

Na uwagę zasługuje pozycja mówiąca o dedykowanym przycisku do aparatu. Jest to o tyle nieprawdopodobne, że zawsze go brakowało w dotychczasowych „eSkach”. Nie mniej jednak, byłaby to niezwykle miła niespodzianka po 3 generacjach telefonu pozbawionych tej niezwykle istotnej funkcji.

źródło: youmobile.org

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4 replies on “Czy tak będzie wyglądał Samsung Galaxy S IV?”

 • Kamil
  15 stycznia 2013 at 22:01

  wątpię żeby zrezygnowali z fizycznego przycisku. ale koncept bardzo udany

 • 15 stycznia 2013 at 22:27

  masz na myśli, że wątpisz żeby go dali? bo w obecnych sieriach sgs go nie ma 🙂

 • Zoska
  15 stycznia 2013 at 23:33

  Jeszcze ten motyw z glosnikami z przodu 😀 Fajnie wyglada to, ale czy bedzie praktyczne?

  • 16 stycznia 2013 at 20:23

   Sam jestem ciekaw ile w tym prawdy 🙂 już nie mogę się doczekać 😉 mimo, że zaopatrzyłem się tydzień temi w SGN2 to chcę już SGS4.