Androidem Jelly Bean mogą cieszyć się już posiadacze takich urządzeń jak Galaxy S III, Galaxy Note II i Galaxy S Advance. W kolejce nadal pozostaje Samsung Galaxy S II i pierwszy tabletofon Samsunga, bo co chwilę aktualizacja oprogramowania dla tych dwóch modeli jest przesuwana. Z najnowszych informacji wynika, że Android 4.1.2 Jelly Bean trafi do tego pierwszego na początku przyszłego miesiąca.

Dokładnie dziesięć dni temu w sieci pojawiła się lista ze zmianami jakie zostaną wprowadzone w Androidzie Jelly Bean dla Samsunga Galaxy S II. W przypadku tego modelu są dobre jak i nieco złe wieści. Do tych mniej optymistycznych trzeba zaliczyć przede wszystkim to, że w smartfonie pomniejszy się ilość dostępnej dla użytkownika pamięci, a aktualizację będzie można przeprowadzić tylko za pomocą programu Samsung Kies. Na szczęście znacznie więcej jest zmian na plus jak projekt Butter, nowe opcje aparatu, nowe aplikacje czy funkcja Smart stay. Więcej o zmianach można przeczytać tutaj.

Aktualizacja dla Samsunga Galaxy S II ma pojawić się na początku lutego – takie informacje pochodzą prosto od rzecznika prasowego firmy Samsung. Jak podaje, jako pierwsi proces aktualizacji będą mogli przeprowadzić mieszkańcy Singapuru, a dopiero później Jelly Bean trafi do innych krajów.

Wiadomo więc, że Android 4.1.2 Jelly Bean dla Samsunga Galaxy S II pojawi się w krajach europejskich, tylko nie ma informacji o tym, którego dokładnie dnia lutego to się stanie. Musimy jeszcze wstrzymać się jakiś czas, kiedy pojawi się więcej danych na ten temat.

źródło: gsmManiak

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *