Nie będzie to kolejny suchy fakt, a bardziej moja opinia. Z jednej strony newsy takie jak dzisiejszy powinny napawać optymizmem, że Koreańczycy ciągle udoskonalają swoje urządzenia, dodają kolejne funkcje, ale z drugiej strony jak bardzo jest to frustrujące.

Samsung Galaxy S III Mini dostanie NFC. Niestety nie ma tak dobrze. Poprawna forma to: Pojawia się nowe urządzenie, SGS 3 Mini z NFC. Taki news podał dzisiaj portal SamMobile. Jest to o tyle smutne, że Samsung idzie w ilość, a nie w jakość. Parę miesięcy po wydaniu „małej trójki” (która tak na marginesie z SGS III nie ma nic wspólnego poza kształtem obudowy), Samsung wprowadza kolejną wersję nowego smartfonu. Jakże zdenerwowani muszą być właściciele owego urządzenia, które nie obsługuje technologii NFC. Dorzucić baterię z technologią NFC, zaopatrzyć telefon w układ na płycie głównej i oprogramowanie i mamy nowy smartfon!

GALAXY-SIII-mini-Product-Image4

Samsung stosuje tę metodę od dłuższego czasu. Przypomnijmy, że tak samo pojawiały się różne warianty SGS II i SGS III. Cały ten zabieg ma tylko na celu zwiększenia sprzedaży, ale Koreańczycy zapominają, że wielu klientów zostawiają w kropce i w przyszłości mogą wybrać innego producenta.

Podsumowując, nowy Samsung Galaxy S III Mini to stary Samsung Galaxy S III Mini, tylko z dodatkowym chipem NFC. Reszta parametrów się nie zmienia. Jego nazwa kodowa to GT-8190N. Na początku telefon będzie dostępny w Wielkiej Brytanii i to już pod koniec stycznia.

źródło: Sammobile.com

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4 replies on “Samsung Galaxy S III Mini z NFC zadebiutuje pod koniec stycznia”

 • marcinek
  21 stycznia 2013 at 20:18

  Pewnie zaraz dostanę po uszach: „…tę metodę…” nie „tą” – dziennikarzujmy na poważnie 🙂
  A tak na poważnie – da się w Polsce użyć NFC do płacenia? To jest ta sama infrastruktura co do PayPass’ów ?

 • 21 stycznia 2013 at 20:38

  Poprawione. Dziękuję 😉 Usługi jak najbardziej działają. Sam płacę MyWallet w T-Mobile. U siebie na kanale prezentowałem tą aplikację chociaż jakoś samej płatności jeszcze mnie się nie udało nakręcić 🙂 http://www.youtube.com/user/robsoniqe
  Tak to ta sama infrastruktura co paypass. Pozdrawiam

  • m
   15 lutego 2013 at 12:33

   tę aplikację…

 • niepewny
  23 września 2013 at 20:09

  Witam
  Posiadam ten telefon (niestety brand t mobile). Dla jakiego kraju mogę wgrać soft żeby nie było brandu a był język polski? Niestety nie ma galaxy s3 mni NFC XEO
  jest tylko orange i t mobile