Jeśli dokładnie śledziliście ostatnie wpisy na naszej stronie, na pewno trafiliście na ten z recenzją Samsunga Galaxy S III. Dosyć nietypową recenzją, bo składającą się z kilkunastominutowych filmów, gdzie w każdym przedstawiany jest konkretny aspekt wyglądu i funkcjonowania telefonu. Docelowo filmów będzie pięć, a wczoraj pojawiła się część czwarta prezentująca możliwości aparatu, multimedia i wydajność Samsunga Galaxy S III.

Zanim jednak przejdziemy do czwartej części, warto przypomnieć do czego nawiązywały poprzednie. Pierwsza, to jak zazwyczaj bywa w recenzji, unboxing Samsunga Galaxy S III, sprawdzenie, co oprócz niego znajduje się w pudełku i przedstawienie wyglądu oraz specyfikacji urządzenia. Część druga to z kolei nowy interfejs TouchWiz Nature UX, możliwości łączności i Internet. Trzeci filmik poświęcony jest funkcjom specjalnym jakie znajdziemy w flagowcu Samsunga. Chodzi tutaj między innymi o Smart stay i funkcje ruchu.

Wczoraj Robert na swoim kanale w serwisie YouTube udostępnił przedostatnią odsłonę recenzji. Z 13-minutowego filmu nie tylko dowiemy się o ciekawych funkcjach aparatu jak zdjęcia w słabym świetle, w trybie burst, HDR czy etykiety GPS, ale też zapoznamy się z osobistą opinią użytkownika, jak smartfon radzi sobie w praktyce. Warto również skorzystać z adnotacji w filmie, które zaprowadzą nas do materiałów np. pokazujących jak wygląda film w Full HD w nocy czy jak radzi sobie aparat w słabym oświetleniu.

Poniżej zamieszczamy próbkę możliwości aparatu w Samsungu Galaxy S III. Musicie przyznać, że zdjęcie jest niesamowite, a jak mówi Robert – najlepsze jakie udało mu się zrobić.

samsung-galaxy-s3-zdjecie-motylkliknij, aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej rozdzielczości

Druga część filmu jest poświęcona obsłudze multimediów i przedstawia między innymi wykorzystanie funkcji ruchu do przybliżania, oddalania zdjęcia oraz poruszania się po zdjęciu, wykonywanie zrzutów ekranu podczas oglądania filmu czy też odtwarzanie filmu w trybie Pop-up play. Dowiemy się także do czego służy usługa AllShare, a na koniec jak wygląda sprawa z ogólną wydajnością. Teraz koniec „gadania” , zapraszamy do oglądania.

Podsumowanie całej recenzji ma pojawić się na początku przyszłego tygodnia, dokładniej rzecz ujmując w poniedziałek 28 stycznia.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *