Samsung Galaxy S IV jest jednym z najbardziej oczekiwanych urządzeń 2013 roku. Nie dziwią więc dziesiątki komputerowo wygenerowanych zdjęć przyszłej Galaktyki. Jednak nie samymi „renderami” człowiek jednak żyje. Co w końcu z premierą najnowszego flagowca Samsunga?

Plotki plotkami, a My nadal nie mamy żadnych konkretów. Z pomocą jednak nadchodzi nam dostawca telefonów z Nowej Zelandii. Według zorganizowanego konkursu przez ww. dostawcę nagrodą ma być właśnie Samsung Galaxy S IV. Mając na uwadze datę zakończenia loterii, zaplanowaną na 9 kwietnia, właśnie ten miesiąc określany jest jako miesiąc premiery następcy Samsunga Galaxy S III. Wcześniejsze przecieki, o których Was informowaliśmy mówiły o marcu. Skąd ta rozbieżność?

samsung-galaxy-s4-doc-01

samsung-galaxy-s4-doc-02

Samsung nie chce pozostać za bardzo z tyłu. W lutym inni producenci na konferencji w Barcelonie pokażą swoje topowe modele na 2013 rok. Prezentowanie smartfona z nowym ekranem 1080p miesiąc, dwa czy trzy po konkurencji nie jest najlepszą reklamą. Z drugiej jednak strony czy Samsung musi się śpieszyć? Sprzedaż Samsunga Galaxy S III trzyma się ciągle na znakomitym poziomie. Nowe urządzenia z serii Galaxy też dopiero zadomowiły się na rynku.

źródło: gsmarena.com

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 replies on “Samsung Galaxy S IV może pojawić się jednak w kwietniu”

 • mistgras
  31 stycznia 2013 at 20:36

  Też są plotki, że w tym dokumencie chodziło o S3 i jest to dość karygodna pomyłka 🙂 Ale inna plotka mówi, że S4 ma być oficjalnie zaprezentowane koło 20 marca. Czyli musi minąc kilka tygodni, aby słuchawka doszła do sklepów. Czyli to się układa w logiczną całość 😀

  • 31 stycznia 2013 at 20:39

   Byle jak najszybciej bo już się doczekać nie mogę 😉 tak czy siak będzie szybciej niż SGS3 w zeszłym roku 🙂
   p.s tak miło wspominam konferencję, weekend majowy, ogród, piwo i konferencja 😉