Samsung Galaxy Note II w kolorze różowym ujrzał światło dzienne niespełna dwa tygodnie temu za pośrednictwem tajwańskiej strony producenta. Jeszcze wtedy niewiele było wiadomo, poza oczywiście nowym kolorem obudowy. Teraz już wiemy jaką nazwę dla różowej wersji kolorystycznej wymyślił Samsung i kiedy będzie ona dostępna na rynku.

Galaxy Note II w kolorze różowym to już piąta wersja 2. generacji tabletofonu, która wkrótce trafi do sprzedaży. Do tej pory mieliśmy styczność z wersją białą (Marble White), szarą (Titanium Gray), brązową (Amber Brown) i czerwoną (Wine Ruby). Jaką nazwę ma różowa odsłona? Samsung wymyślił sobie, że będzie to Martian Pink.

galaxy-note-2-martian-pink

Różowy smartfono-tablet ma trafić do sprzedaży już w najbliższy piątek, 22. lutego, a jego dystrybucją zajmą się trzy największe sieci w Korei Południowej. Prezentacja Galaxy Note II, który został uchwycony na powyższych zdjęciu  odbyła się w w jednym z budynków Samsunga w Seocho-dong.

Niestety jeszcze nie wiadomo czy różowa wersja kolorystyczna Samsunga Galaxy Note II trafi do Polski. Patrząc jednak na to, że nawet biała wersja obecnie jest u nas trudno dostępna, nowe kolory jeśli się pojawią, to dopiero za kilka miesięcy.

źródło: SamMobile

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *