Rysik S-Pen to nieodłączny element urządzeń Samsunga z serii Galaxy Note. Miał go pierwszy tabletofon Galaxy Note, potem tablet Galaxy Note 10.1 i teraz Galaxy Note II. W związku z tym, że obecnie intensywnie testuję właśnie tego ostatniego, bardzo chciałem pokazać, jak wykorzystać rysik do profesjonalnego szkicowania, rysowania. Problem jest tylko jeden… nie mam do tego talentu.Na szczęście z pomocą przychodzi nam YouTube, który na kanale Samsung Mobile prezentuje dzieło znanego kreślarza Disney’a. Bill Schwab, bo o nim mowa naszkicował między innymi główną postać Ralph’a z najnowszej kreskówki Disney’a Ralph Demolka.

Sam niestety nie śledzę najnowszych prac ze studia Walta Disney’a, ale spójrzcie na powyższy film i wyobraźcie sobie, że sami potraficie coś podobnego narysować. Waszą barierą jest jedynie wyobraźnia. A to wszystko dzięki Samsungowi Galaxy Note II.

źródło: YouTube

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 replies on “Samsung Galaxy Note II pozwala na prawdziwe, profesionalne szkicowanie”

  • GAdam40
    22 lutego 2013 at 15:11

    Można tą appke wgrać na s2?

  • Arek
    6 listopada 2014 at 23:08

    raczej nie, bo do tych bardziej profesjonalnych aplikacji do rysowania itp. potrzebny jest ten rysik, a s2 go nie ma, ale sa inne aplikacje gdzie mozna malowac palcem, ale to juz troche gorszy efekt i ciezko sie maluje 🙂 ja juz nie moge sie doczekac jak kupie note 3 ! <3