Wycieki soft’ów czyli tzw. oprogramowania testowe pojawiają się bardzo często. Mają one dwa zadania. Zachęcić „zapaleńców” do testowania oraz na tej podstawie znaleźć jak najwięcej błędów, które będzie można wyeliminować w oficjalnych wersjach. Jak podaje portal SamMobile, wyciekł testowy ROM do Samsunga Galaxy S III z Androidem 4.2.1 Jelly Bean.

Nowe oprogramowanie to Android 4.2.1 JOP40D. Według doniesień wnosi on wiele nowych funkcji. Miedzy innymi znany z serii Nexus (które posiadają już Androida 4.2.2) widget na ekranie blokowania oraz tryb „Daydream”. Pozwala on na wyświetlania zdjęć z galerii czy informacji z Google Currents jako wygaszacz ekranu.

s3 4.2.1 1

SamMobile pracuje obecnie nad plikiem, którego będzie można użyć w programie Odin, w celu przetestowania oprogramowania. Należy jednak wspomnieć, że póki co, taka kolej rzeczy powoduje nabicie tzw. licznika flashowań, co oznacza nieoficjalną wersję oprogramowania na Samsungu Galaxy S III. Jeśli taki plik się pojawi i będziecie chcieli go zainstalować, pamiętajcie, że robicie to na własną odpowiedzialność.

s3 4.2.1 2

źródło: SamMobile

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *