Samsung Galaxy S IV zostanie zaprezentowany już 14. marca na konferencji Samsung Mobile UNPACKED 2013 w Nowym Yorku. W sieci aż roi się od przecieków dotyczących najnowszego modelu z serii Galaxy. Smartfon będzie śledził nasze oczy w celu przewijania tekstu na ekranie. Jak dokładnie będzie działać ta funkcja?

Eye Scroll i Eye Pause – tak mają się nazywać funkcje, które będą śledzić nasze oczy. Mają one działać na podstawie przedniej kamery urządzenia i przewijać nasz tekst, który aktualnie czytamy. Wszystkie informacje zdobyte są przez New York Times. Okazuje się, że koncern jakim jest Samsung zastrzegł sobie już takie znaki towarowe jak: Samsung Eye Scroll oraz Eye Pause, więc wydaje się, że funkcje te prawdopodobnie zadebiutują wraz z najnowszym flagowym smartfonem koreańskiego producenta – Galaxy S IV.

Samsung już wcześniej starał się zrobić ze smartfonów inteligentne urządzenia. Przykładem jest Galaxy S III, gdzie funkcja o nazwie Smart Stay utrzymuje włączony ekran tak długo, jak na niego patrzymy. Nie ukrywajmy, że te „inteligentne” funkcje, które znajdują się między innymi w Galaxy S III czy Galaxy Note II cieszyły i cieszą się nadal wielkim zainteresowaniem ze strony kupujących. Jak dokładnie będzie działać bezdotykowa obsługa w Samsungu Galaxy S IV i czy znajdzie zainteresowanie? – przekonamy już za 9 dni na konferencji Samsung Mobile UNPACKED 2013.

źródło: New York Times

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

One reply on “Samsung Galaxy S IV zadebiutuje z bezdotykową obsługą? Eye Scroll i Eye Pause”

  • klik
    5 marca 2013 at 17:51

    Może do s3 też wrzucą takie coś skoro s2 dostał smart stay