Premiera Samsunga Galaxy S 4 już parę dni za nami. Podczas konferencji przedstawione zostały wszystkie nowości, które zagościły w najnowszym flagowcu koreańskiego producenta, poznaliśmy prawie całą jego specyfikację i wiemy kiedy trafi do sprzedaży. Jest jednak jedna niewiadoma – Ile Galaxy S 4 będzie kosztował?

Szef Samsunga – JK Shin oznajmił, że najnowszy flagowiec pojawi się na sklepowych półkach pod koniec kwietnia tego roku, lecz tak jak wspomniałem wyżej nie powiedział nic o cenie. Do sieci trafiły informacje na temat tego, że następca Galaxy S III w wersji z 16-gigabajtową pamięcią użytkownika ma kosztować dokładnie 579 $ w Stanach Zjednoczonych, co w przeliczeniu na polską walutę daje około 1900 złotych. 

Czy to nie za mało? Dla Amerykanów cena jest można by napisać zwyczajna, ale u Nas nie ma się takiej co spodziewać. Z tego co pamiętam, sugerowana cena detaliczna Samsunga Galaxy S III w Polsce zaraz po premierze wynosiła 2799 złotych (jeśli się mylę, napiszcie w komentarzach), więc podobną kwotę będzie trzeba przeznaczyć na Galaxy S 4 w naszym kraju (jeśli nawet nie większą).

Za ile ostatecznie najnowszy przedstawiciel serii Galaxy S będzie do zdobycia w Polsce? Na to pytanie obecnie nie znamy odpowiedzi i czekamy na oficjalny komunikat ze strony polskiego oddziału Samsunga.

źródło: GSMArena

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

One reply on “Samsung Galaxy S 4 będzie kosztował 579$ w USA?”

  • Obserwator
    19 marca 2013 at 16:44

    mam nadzieję że mimo swojej jakości samsung ciut obniży cenę startowa w porównaniu do s3 przynajmniej u nas w Polsce by nie była tak wysoka, czemu? bo w Polsce niestety nie zarabia się tak dużo…by kupować telefony za ~ 3tys. zł