Biorąc pod uwagę sprzedaż telefonów, Samsung nie ma sobie równych. Z każdym kolejnym smartfonem z rodziny Galaxy S ustanawiane są rekordy sprzedaży. Południowokoreańska firma nie zwalnia tempa i ma ambitne plany w stosunku do swojego najnowszego flagowego smartfonu. Z ostatnich informacji wynika, że Samsung w pierwszym miesiącu od rozpoczęcia sprzedaży, chce dostarczyć aż 10 milionów egzemplarzy Galaxy S 4!

Samsung Galaxy S 4 nieco ponad miesiąc temu zaliczył oficjalną premierę na świecie, a dwa dni temu podczas otwarcia Samsung Brand Store został zaprezentowany w Polsce. Pod koniec kwietnia trafi do sklepów i bez wątpienia będzie jednym z najbardziej wydajnych i popularnych smartfonów na świecie.

Według serwisu DigiTimes koreańska firma liczy na sprzedaż swojego najnowszego urządzenia w liczbie 10 milionów sztuk już w pierwszym miesiącu od rozpoczęcia sprzedaży! Co więcej, jak twierdzi zagraniczny serwis, Samsung ma dostarczyć 30 milionów sztuk w całym II kwartale 2013 roku.

Flagowy model koreańczyków zadebiutuje w 50 krajach na całym świecie. Operatorzy donoszą, że zainteresownie „Czwórką” jest jeszcze większe niż było to rok temu w przypadku Samsunga Galaxy S III, więc wszystko na to wskazuje, że pobicie kolejnego rekordu sprzedaży jest jak najbardziej możliwe.

źródło: SamMobile

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *