W zeszłym roku Samsung wypuścił „historyjkę” w postaci kilkuminutowego filmu, który ukazywał to, w jaki sposób powstał Samsung Galaxy S III i co skłoniło projektantów do stworzenia go takim jakim jest. W tym roku dzieje się podobnie. Parę dni po sklepowej premierze najnowszego flagowca Samsunga, pojawił się wywiad z projektantami, spod których rąk wyszedł Galaxy S 4.  Jakie oni mają zdanie na temat swojego najnowszego projektu i co przedstawia film? Zobaczcie.

Galaxy S 4 Design Story to niespełna 4-minutowy film który mówi o tym jak powstał Samsung Galaxy S 4 i po krótce opisuje jego główne, kluczowe funkcje. W filmie nie zabrakło zatem prezentacji Smart scroll, Smart pause, Air View czy aplikacji Story Album oraz krótkich wywiadów z głównymi osobami, które przyczyniły się do stworzenia Galaxy S 4. Opisują oni działanie i zastosowanie wspomnianych przed chwilą funkcji i  informują, że wygląd najnowszego przedstawiciela serii Galaxy S nie jest rewolucją, a stanowi sprawdzoną ewolucje.

Cały materiał jest przedstawiony w bardzo ciekawej formie i całkiem przyjemnie się go ogląda. Film został zrealizowany w języku koreańskim, jednak twórcy pomyśleli o osobach nie znających tego języka i dodali tłumaczenie w postaci napisów w języku angielskim.

źródło: SamMobile

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *