Ile to już plotek czy informacji na temat kolejnych i nowych urządzeń koreańskiego producenta przeleciało nam przed oczami. Źródła nie dają nam odpocząć i do sieci napływają kolejne wieści na temat nowego urządzenia z serii Galaxy, Samsunga Galaxy S 4 Zoom. Co tym razem przygotował dla nas Samsung? 

Jeżeli wierzyć informacjom pochodzącym z serwisu SamMobile to Galaxy S 4 Zoom będzie czymś w rodzaju połączenia aparatu Galaxy Camera z najnowszym flagowcem Samsunga, Galaxy S4. Nowe urządzenie oprócz możliwości wykonywania profesjonalnych zdjęć będzie oferowało funkcje typowe dla telefonów jak chociażby wykonywanie połączeń głosowych czy wysyłanie wiadomości.

Samsung Galaxy S 4 Zoom ma oferować 4,3-calowy ekran wykonany w technologii AMOLED, 16-megapikselową matrycę i aż 10-krotny zoom optyczny. Jak dotąd królem wśród „aparato-smartfonów” była Nokia 808 PureView, gdyż oferowała ona 3-krotne przybliżenie optyczne. Czyżby Samsung chciał ustanowić nowy rekord? Na to właśnie wygląda.

Trzeba przyznać, że oczekiwania są naprawdę duże, a z oficjalnym „przywitaniem” tego urządzenia nie będziemy musieli długo czekać, ponieważ Koreańczycy zaprezentują nam Galaxy S4 Zoom na początku przyszłego miesiąca.

źródło: SamMobile

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *