Kolejny flagowy smartfon Samsunga i nowy rekord sprzedażowy. Mogliśmy się tego spodziewać, bo jeszcze przed premierą Galaxy S 4 spekulowano, że bariera 10 milionów sztuk zostanie osiągnięta w miesiąc od światowej inauguracji. Poprzednikowi, czyli Galaxy S III przekroczenie granicy 10 milionów zajęło niespełna dwa miesiące, a nowy flagowiec zrobił to dwa razy szybciej.

Samsung Galaxy S 4 jest już najszybciej sprzedającym się smartfonem z Androidem (4 mln sztuk w 4 dni po premierze), a teraz pobił wszelkie poprzednie rekordy. Jak informuje Samsung w oficjalnym komunikacie prasowym, Galaxy S 4 trafił do 10 milionów klientów na całym świecie w zaledwie miesiąc od premiery. Oznacza to mniej więcej tyle, że co sekundę sprzedają się 4 sztuki flagowego smartfonu Samsunga.

Samsung Galaxy S 4 [źródło: 2po2.pl]
Samsung Galaxy S 4 [źródło: 2po2.pl]

W imieniu firmy Samsung, chciałbym podziękować milionom klientów na całym świecie, którzy wybrali Samsung GALAXY S4. Chciałem zapewnić, że będziemy kontynuować tworzenie innowacyjnych urządzeń, które dzięki swoim rozwiązaniom i funkcjonalnościom będą inspiracją dla wszystkich ludzi -powiedział JK Shin, prezes i przewodniczący IT & Mobile Communications Division w Samsung Electronics.

Myślicie że to koniec? Wiadomo, apetyt rośnie w miarę jedzenia, dlatego też kolejnym progiem jest 50 milionów, bo właśnie tyle egzemplarzy chce ostatecznie sprzedać Samsung. Patrząc wstecz nie powinno być z tym problemów.

źródło: Samsung

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *