Już za niespełna miesiąc odbędzie się specjalna gala Samsung Premiere 2013, na której z pewnością nie zabrakanie prezentacji nowych urządzeń południowokoreańskiej firmy. Pytanie tylko, czego można się spodziewać? Jak sugeruje napis GALAXY & ATIV na zaproszeniu, może to być zarówno smartfon, tablet, nowy aparat Galaxy, a nawet komputer osobisty działający pod kontrolą systemu Windows 8.

Od kilku tygodni jesteśmy bombardowani informacjami na temat nowych urządzeń Samsunga, które nie zostały jeszcze oficjalnie zaprezentowane. Dotyczą one nie tylko kilku wersji flagowego smartfonu Samsunga jak Galaxy S 4 Zoom, Galaxy S 4 Mega czy Galaxy S 4 mini, ale także tabletów, gdzie przykładem może być 8-calowy Galaxy Tab 3. Dochodzą też do tego urządzenia z rodziny ATIV, czyli te z systemem Windows 8 i Windows Phone 8 na pokładzie. Na myśl przychodzi hybrydowy tablet ATIV Tab jak też ultrabook z ekranem 13,3 cala i ogromną rozdzielczością 3200 x 1800 pikseli, o którym ostatnio zrobiło się bardzo głośno.

Samsung Galaxy Premiere 2013 [źródło: SamMobile]
Samsung Galaxy Premiere 2013 [źródło: SamMobile]

Patrząc na fotografie możemy trochę pobawić się w detektywa i odgadnąć co na nich się znajduje. Pierwsze zdjęcie, umieszczone w prawym górnym rogu przedstawia tył laptopa z ciekawą fakturą na obudowie. Być może jest to ATIV BOOK 9, czyli nowy ultrabook klasy Premium.

Samsung Premiere 2013 [źródło: SamMobile]
Samsung Premiere 2013 [źródło: SamMobile]

Kolejne zdjęcie może przedstawiać górną część hybrydowego tabletu z klawiaturą i systemem Windows 8. Bardzo możliwe, że jest to też tył ekranu, który należy do niezwykle cienkiego ultrabooka.

Samsung Premiere 2013 [źródło: SamMobile]
Samsung Premiere 2013 [źródło: SamMobile]

Bardzo intrygująca jest ostatnia fotografia, na której znajduje się coś w rodzaju pierścienia okalającego obiektyw aparatu. Prawdopodobnie jest to część od nowego aparatu Galaxy Camera (Galaxy Camera EK-GN120), bądź urządzenia Galaxy S 4 Zoom, które jak wskazywały na to ostatnie doniesienia ma mieć 10-krotne przybliżenie optyczne i 16-megapikselową matrycę.

Samsung Premiere 2013 [źródło: SamMobile]
Samsung Premiere 2013 [źródło: SamMobile]

A jakie są Wasze typy? Co Wam udało się „wyczytać” z powyższych zdjęć?

Gala Samsung Premiere 2013 zaplanowana jest na 20. czerwca 2013 roku i odbędzie się w Londynie o godzinie 19:00 czasu lokalnego (BST), czyli o godzinie 18:00 czasu polskiego. Cała impreza będzie transmitowana na kanale SamsungMobile w serwisie YouTube, ale jeśli będziecie chcieli śledzić ją razem z nami, już teraz zapraszamy na specjalną relację. Szczegóły podamy w najbliższym czasie.

źródło: SamMobile

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *