Emocje po czwartkowej gali Samsung Premiere 2013 już nieco opadły. Mamy sporo nowych i ciekawych urządzeń, które rozszerzyły za równo serię Galaxy jak i ATIV. Są trzy nowe wersję Galaxy S 4, poznaliśmy profesjonalny aparat Galaxy NX, tablet ATIV Tab 3 z Windows 8, konwertowalny tablet ATIV Q z dual OS i dwa warianty ultra-cienkiego laptopa ATIV BOOK 9. Które z tych urządzeń według Was jest najbardziej ciekawe. Na to pytanie po części odpowiedzieliście podczas relacji, którą prowadziliśmy na naszej stronie. Mamy dla Was krótkie podsumowanie i wyniku konkursu.

Relacja Live! na naszej stronie rozpoczęła się kwadrans przed godziną 20:00 w czwartek, 20 czerwca w tym wpisie. Wcześniejszy start był wymagany, aby sprawdzić czy relacja działa poprawnie. Na szczęście obyło się bez większych problemów i mogliśmy razem spędzić czas, oglądając transmisję na żywo z Samsung Premiere 2013, komentując i wyrażając swoje opinie na temat nowych urządzeń firmy Samsung.

Relacja na żywo z Samsung Premiere 2013 [źródło: 2po2.pl]
Relacja na żywo z Samsung Premiere 2013 [źródło: 2po2.pl]

W relacji wzięło udział 54 uczestników, którzy napisali prawie 600 wiadomości. Choć jest to o ponad połowę mniejsza frekwencja niż w przypadku relacji z Samsung Mobile Unpacked 2013 i premiery Samsunga Galaxy S 4, cieszymy się z każdej osoby, która postanowiła razem z nami śledzić wydarzenia z gali i z każdej napisanej przez Was wiadomości. Już teraz możemy napisać, że tego typu przedsięwzięcia będziemy realizować w przyszłości 😉

Jak dobrze wiecie, podczas naszej relacji mieliście szansę zdobyć wodoodporne etui na telefon, które możecie zobaczyć jeszcze raz na powyższym filmie. Wystarczyło tylko aktywnie uczestniczyć w dyskusji, pisząc wartościowe wypowiedzi, bo tylko takie były przez nas brane pod uwagę (komentarze typu: „:)”, „haha”, „heh :D” nie były oceniane). Wyniki co prawda miały pojawić się wczoraj, ale trochę przerosło nas liczenie wszystkich wypowiedzi dlatego prezentujemy je Wam dzisiaj, w formie wykresu.

Relacja z Samsung Premiere 2013 - wyniki [źródło: 2po2.pl]
Relacja z Samsung Premiere 2013 – wyniki [źródło: 2po2.pl]

Kolorem czerwonym zostali zaznaczeni redaktorzy 2po2.pl, którzy nie brali udziału w konkursie, a liczba ich wypowiedzi jest tylko i wyłącznie poglądowa. Wodoodporne etui na telefon otrzymał użytkownik Matizek, któremu serdecznie gratulujemy. Po naszej dogłębnej analizie wyszło, że napisał on 96 treściwych wypowiedzi. Jak widzicie „rywalizacja” była zacięta, bo druga osoba, użytkownik marcinwawa miał tylko o dwie wypowiedzi mniej. Nie mniej jednak wszystkich dziękujemy za udział w tym małym konkursie i zapraszamy na kolejne (A już teraz zdradzę, że kolejny będzie największym konkursem jaki do tej pory odbędzie się na naszej stronie).

Zwycięzcę prosimy o podesłanie danych do wysyłki na nasz adres: [email protected].

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5 replies on “Relacja z Samsung Premiere 2013 – podusmowanie i wyniki konkursu”

 • Matizek
  24 czerwca 2013 at 14:31

  Dziękuje bardzo i gratuluje moim rywalom :>
  Super konkurs i zachęcam do brania udziału w przyszłych konkursach.

  • mistgras
   24 czerwca 2013 at 14:36

   He xD gdybym nie miał zimnego piwa to pewnie bym miał więcej wypowiedzi xD. Gratulacje dla zwycięzcy 😀

   • Matizek
    24 czerwca 2013 at 14:52

    fakt faktem że różnica jest tak nie wielka że możemy oboje czuć się zwycięzcami marcinwawa :>

    • Krzysztof Nawrot
     24 czerwca 2013 at 16:38

     Racja, ale niestety etui mamy tylko jedno 😛

 • Matizek
  24 czerwca 2013 at 17:20

  Etui wraz z kilkoma przydatnymi gadżetami. :>