Na Galaxy Note III czekają nie tylko posiadacze obecnej generacji tabletofonu, ale także wszyscy, którzy choć trochę interesują się urządzeniami mobilnymi. Niewątpliwie premiera tego urządzenia będzie najgorętszą tej jesieni, ale kiedy dokładnie to będzie? Jak wynika z ostatnich informacji, Galaxy Note III poznamy kilka dni przed targami IFA 2013 w Berlinie.

Targi technologiczne IFA corocznie przyciągają do Berlina setki producentów i wystawców oraz tysiące osób zainteresowanych nowym sprzętem i technologiami. W tym roku wystawa rozpocznie się 6. września i będzie trwała 6 dni, do 11. września. Jak podaje serwis SamMobile, dwa dni przed oficjalnym startem targów, Samsung zaprezentuje trzecią generację swojego tabletofonu, wyposażonego w rysik S-Pen. Premiera tego urządzenia na IFA 2013 jest już niemal pewna, bo podobnie było w przypadku dwóch poprzednich generacji – Galaxy Note w 2011 roku i Galaxy Note II w roku ubiegłym.

Specjalna konferencja prasowa Samsung Unpacked 2013 zostanie zorganizowana 4. września bieżącego roku i to właśnie na niej, południowokoreański producent zaprezentuje światu tabletofon Galaxy Note III. Zaproszenia na to niezwykle ważne wydarzenie mają być rozsyłane z początkiem przyszłego miesiąca.

Samsung Galaxy Note II [źródło: 2po2.pl]
Samsung Galaxy Note II [źródło: 2po2.pl]

Ostatnie, nieoficjalne informacje wskazują, że kolejny przedstawiciel linii Galaxy Note będzie wyposażony w ekran wykonany w technologii Super AMOLED lub LCD IPS, prawdopodobnie o rozdzielczości FullHD. Nie wiadomo jeszcze do końca jaka konkretnie będzie jego przekątna, bo w sieci przewinęło się już ich kilka od 5,7 cali, przez 5,9 a na prawie 6 calach kończąc. Można spodziewać się, że w Galaxy Note III znajdziemy 13-megapikselowy aparat z funkcją S Orb do wykonywania 360-stopniowych zdjęć panoramicznych, czterordzeniowy procesor Snapdragon 800 o taktowaniu 2,3 GHz i 2 lub 3 GB pamięci RAM. Pamięć urządzenia w zależności od wersji wyniesie 16, 32 lub 64 GB z możliwością jej powiększenia kartami microSD.

Musicie przyznać, że przyszły Galaxy Note będzie całkiem ciekawym urządzeniem. Czekacie na jego premierę? Dajcie koniecznie znać w komentarzach.

źródło: SamMobile

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

One reply on “Premiera Galaxy Note III odbędzie się 4. września, tuż przed targami IFA 2013?”

  • Bomba
    3 lipca 2013 at 12:01

    Jak będzie lcd to wybiorę co innego. Chciałbym te 3gb ram. To byłby jakiś wyróżnik na tle pozostałych.