Samsung Galaxy S 4 zoom jak już zapewne wiecie, jest hybrydą smartfonu o przyzwoitych parametrach i dobrej jakości aparatu. Urządzenie zostało oficjalnie potwierdzone przez producenta w połowie czerwca i zaprezentowane na gali Samsung Premiere 2013. Galaxy S 4 zoom może pochwalić się 16-megapikselowym aparatem z optyczną stabilizacją obrazu, 10-krotnym zoomem optycznym oraz ksenonową lampą błyskową. Jeśli ktoś jest zainteresowany zakupem tego urządzenia, mamy dobrą wiadomość – Zoom właśnie pojawił się w przedsprzedaży!

Normalnym stanem rzeczy jest, że urządzenia po swojej oficjalnej premierze, początkowo trafiają do przedsprzedaży, a potem na półki sklepowe. Było tak ze smartfonem Galaxy S 4 mini i podobnie jest też z hybrydą Galaxy S 4 zoom. Brytyjski sklep internetowy Clove Technology dodał do oferty pre-order Samsunga Galaxy S 4 zoom w cenie 442.80 funtów (ok. 2230 złotych) z wliczonym podatkiem VAT. (369.00 funtów bez VAT’u). W obecnej chwili oferta dotyczy urządzenia w kolorze białym, wyposażonego w 8 GB pamięci wbudowanej, a wysyłka pierwszej partii przewidziana jest na 8. lipca.

Samsung Galaxy S 4 zoom [źródło: Samsung]
Samsung Galaxy S 4 zoom [źródło: Samsung]

Dla przypomnienia Samsung Galaxy S 4 zoom poza świetnym aparatem z 10-krotnym przybliżeniem optycznym, zaoferuje 4,3-calowy wyświetlacz Super AMOLED o rozdzielczości qHD (960 x 540 pikseli), wydajny 2-rdzeniowy układ CPU o taktowaniu wynoszącym 1,5 GHz, który będzie wspomagany przez 1 GB pamięci RAM. Urządzenie będzie zasilane przez akumulator o pojemności 2,330 mAh i obsługiwane przez system Android 4.2.2 Jelly Bean. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat Galaxy S 4 zoom, zapraszam do tego i tego wpisu.

Wiadomo, że cena w Polsce może być trochę wyższa niż ta przeliczona wyżej, ale czy kwota w okolicach 2400-2500 złotych to dużo jak na taki sprzęt? Co o tym myślicie?

źródło: Clove

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *