Co kilka dni w sieci pojawia się nowa dawka plotek na temat Galaxy Note III. Nic dziwnego, w końcu każdy dzień przybliża nas do premiery tego urządzenia, a ta ma odbyć się dwa dni przed oficjalnym startem targów IFA w Berlinie. Tym razem dowiadujemy się, że kolejna generacja tabletofonu firmy Samsung zostanie wyposażona w 3 GB pamięci RAM i będzie tylko trochę grubsza od Galaxy S 4.

Taaak, Galaxy Note III, czego my już nie wiemy o tym urządzeniu? Ma mieć ekran o przekątnej w granicach 5,7-6 cali, czterordzeniowy układ Snapdragon 800 o zegarze 2,3 GHz i aparat o matrycy 13 milionów pikseli. Jednak żadna z tych informacji nie została potwierdzona i te kolejne, o któych za chwilę przeczytacie też mają status plotek.

Według tego co podaje serwis SamMobile, powołując się na The Korea Economic Daily, przyszły przedstawiciel rodziny Galaxy Note będzie dysponował 3-gigabajtową pamięcią operacyjną RAM, której producentem mogą być trzy firmy – Samsung, LG Electronics lub Hynix. Ponadto, Galaxy Note III będzie niewiele grubszy od flagowego smartfonu Samsunga (7,6 mm), mierząc tylko 8 milimetrów grubości, przy wadze 183 gramów (180 gramów waży Galaxy Note II).

Premiery Galaxy Note III możemy spodziewać się 4. września 2013 roku na konferencji Samsung Unpacked 2013, tuż przed rozpoczęciem targów IFA 2013.

źródło: SamMobile

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

One reply on “Kolejne informacje o Galaxy Note III – 3 GB pamięci RAM i tylko 8 mm grubości?”

  • esuba94
    5 lipca 2013 at 23:37

    Błąd 4 września nie sierpnia.