Parę dni temu na naszej strony po raz kolejny pojawiła się informacja o inteligentnym zegarku sygnowanym logo Samsung. Tego typu urządzenia okazują się funkcjonalnym dodatkiem do naszego smartfonu więc nic dziwnego, że każdy szanujący się producent sprzętu chce mieć taki gadżet w swojej ofercie. Już niedługo na rynek może trafić SmartWatch od Samsunga, bo co ciekawe, właśnie został potwierdzony przez jeden z zagranicznych serwisów.

Na łamach strony Zauba pojawiła się informacja o urządzeniu oznaczonym jako SM-V700WATCH. Wszystko wskazuje na to, że jest to inteligentny zegarek od Samsunga, który jest wyczekiwany przez wszystkich maniaków mobilnych technologii i miłośników wszystkich gadżetów. Dodatkowo obok wpisu widnieje napis Samsung Mobile Accessory, co jeszcze bardziej utwierdza nas w przekonaniu, że może to być SmartWatch od południowokoreańskiego producenta.

Koncept SmartWatch od Samsunga [źródło: SamMobile]
Koncept SmartWatch od Samsunga [źródło: SamMobile]

Niestety na obecną chwilę nie wiemy nic konkretnego na temat tego zegarka, a powyższa fotografia przedstawia tylko i wyłącznie projekt koncepcyjny urządzenia. Nie mniej jednak warto śledzić informacje na jego temat, bo Samsung na pewno wypełni swojego SmartWatch’a kilkoma niespotykanymi funkcjami.

SM-V700 [źródło: Zumba]
SM-V700 [źródło: Zauba]

Samsung nie jest jedyną firmą, która pracuje nad zegarkiem do smartfonu. Plany wprowadzenia tego typu urządzenia na rynek ma także Apple, LG i Google. Pierwszy SmartWatch od Samsunga może zostać zaprezentowany na targach IFA 2013, które odbędą się za nieco ponad miesiąc w Berlinie. Mam nadzieję, że tak się stanie, bo chcemy go tam zobaczyć 😉

źródło: Zauba, SamMobile

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *