Do premiery Galaxy Note III zostało tylko 3 dni i jak na razie Samsung nieźle sobie radzi, by do sieci nie trafiły oficjalne zdjęcia nowego tabletofonu. Co prawda parę dni temu pojawiło się kilka zdjęć, ale znajdował się na nich tylko przedni panel, który prawdopodobnie należy do Galaxy Note III. Dzisiaj mamy do czynienia z kolejnym fotograficznym wyciekiem, gdzie tym razem jest całe urządzenie. Czy tak będzie wyglądał Note III?

Jest bardzo prawdopodobne, że na zdjęciu, które dzisiaj za sprawą blogu techkiddy trafiło do sieci znajduje się Samsung Galaxy Note III. Zdjęcie nie jest najwyższej jakości, ale możemy na nim dostrzec urządzenie z lekko zaokrąglonymi rogami i bardziej „kwadratową” obudową, niż jak to miało miejsce w przypadku poprzednika Galaxy Note II.

Czy tak wygląda Galaxy Note III? [źródło: TechKiddy]
Czy tak wygląda Galaxy Note III? [źródło: TechKiddy]

Urządzenie jest w ciemnym kolorze, ale warto zwrócić uwagę na przycisk Home, który wygląda jakby był w kolorze srebrnym. Zazwyczaj przycisk ten, czy to w przypadku Galaxy Note czy Galaxy Note II był w kolorze obudowy, więc bardzo możliwe, że jest to po prostu refleks spowodowany padającym światłem. Nie wykluczone też, że na zdjęciu znajduje się prototyp Note’a III, który do czasu premiery ma chronić jego finalny wygląd.

A co Wy sądzicie o urządzeniu na zdjęciu? Czy tak może wyglądać Galaxy Note III?

źródło: techkiddy

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3 replies on “Czy na tym zdjęciu jest prawdziwy Galaxy Note III?”

 • Ed
  1 września 2013 at 16:10

  Jeśli to on to straszny kwadraciak:(

 • piter
  1 września 2013 at 16:43

  jak tak bedzie wygladal nowy note 3 to mi sie nie podoba 🙁 wyglada jak deska szeroki jakis bardzo taki kanciak :/

 • klik
  1 września 2013 at 17:02

  Coś mi się wydaje że to prototyp, home nieco wystaje i nie widać żadnych portów. Niedaleko urządzenia leży długopis i przy nim note III nie wygląda na najcieńszy telefon więc myślę że bateria będzie pojemna