Samsung w tych kilku dniach poprzedzających targi IFA 2013 ma pełne ręce roboty, by zapobiec przeciekom na temat swoich nowych urządzeń – przede wszystkim Galaxy Note III i zegarka Galaxy Gear. Do tej pory mogliśmy podziwiać kilka koncepcyjnych projektów i zapoznać się z nieoficjalną specyfikacją obydwu urządzeń, ale nie wiemy jeszcze jak będą prezentować się w rzeczywistości. Trochę światła na tą całą sprawę rzuciły ostatnie przecieki, bo do sieci trafiły zdjęcia przedniego panelu Galaxy Note III.

Zdjęcia przedniego panelu od tabletofonu Galaxy Note III pojawiły się w sieci za sprawą serwisu eTrade Supply, który zajmuje się sprzedażą różnego rodzaju części do telefonów komórkowych. Według informacji, przekątna ekranu wynosi dokładnie 5,68 cala, co tylko potwierdza wcześniejsze spekulacje o wielkości wyświetlacza w najnowszym tabletofonie. Warto także zwrócić uwagę na niezwykle cienką ramkę wokół ekranu, która ma 2,2 mm i jest o połowę cieńsza niż w Galaxy Note II.

[nggallery id=122]

Patrząc na zdjęcia nie trudno odnieść wrażenie, że Galaxy Note III swoim wyglądem będzie bardzo zbliżony do flagowego smartfonu Galaxy S 4 czy tabletów Galaxy Tab 3. Mamy tutaj mniej zaokrąglone rogi i bardziej zagospodarowaną powierzchnię. Samsung wyposażył Galaxy Note III w większy ekran (5,5″ > 5,68″), zmniejszył wspomnianą wyżej okalającą go ramkę i tylko minimalnie zwiększył ogólne wymiary urządzenia – Note III może być nieco wyższy od poprzednika, na co z resztą wskazuje poniższe zdjęcie.

Galaxy Note II vs. Galaxy Note III - ekran [źródło: SamMobile]
Galaxy Note II vs. Galaxy Note III – ekran [źródło: SamMobile]

Co prawda jest to tylko panel przedni od Galaxy Note III, ale daje nam namiastkę tego, jak może wyglądać przyszły tabletofon, a przynajmniej jaki będzie miał kształt. Jak będzie naprawdę, przekonamy się już za tydzień. Ja już nie mogę się doczekać, a Wy?

Pytanie konkursowe #7: W jaki procesor jest wyposażony Samsung Galaxy Note II? Podaj nazwę modelu, ilość rdzeni i taktowanie. 

Dowiedz się więcej o konkursie.

źródło: SamMobile

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

One reply on “Przedni panel Galaxy Note III wyciekł do sieci (porównanie do Note II)”

  • marky2552
    28 sierpnia 2013 at 23:14

    no to wygląd note 3 przypomina pierwszego note tyle że tu jest on większy