Jak tylko do mobilnego świata zawitał Galaxy S 4, zaczęły do nas napływać plotki o Galaxy Note III. Trzecia generacja tabletofonu Samsunga jest równie mocno wyczekiwana co flagowy smartfon z serii Galaxy S, więc nic dziwnego, że na kilkadziesiąt godzin przed jego premierą, napływa do nas coraz informacji. Dzisiaj pojawił się kolejny bardzo udany projekt koncepcyjny Galaxy Note III, który na obecną chwilę jest dla mnie numerem jeden wśród tego typu prac.

W drugiej połowie maja tego roku trafiło do sieci zdjęcie, które rzekomo zostało wykonane testowym egzemplarzem Galaxy Note III i wyciekło z Centrum R&D Samsunga w Łodzi. Wraz z tym zdjęciem pojawił się jeden z lepszych projektów koncepcyjnych nowego Note’a. Urządzenie miało budowę bardzo podobną do Galaxy S 4, ekran praktycznie w całości wypełniający przedni panel i subtelną, srebrną ramkę. Wszystko to sprawiało, że Galaxy Note III w takiej postaci mógł się podobać.

Projekt Galaxy Note III [źródło: Stellist]
Projekt Galaxy Note III [źródło: Stellist]

Dzisiaj możemy spojrzeć na kolejny projekt koncepcyjny, który być może jest bliższy finalnej wersji Galaxy Note III, bo został przygotowany na podstawie wszystkich dotychczasowych przecieków. Projekt został oparty na zdjęciach przedniego panelu, które trafiły parę dni temu do sieci i zawiera tapetę ekranu blokowania, prawdopodobnie pochodzącą z Galaxy Note III.

Projekt Galaxy Note III [źródło: Stellist]
Projekt Galaxy Note III [źródło: Stellist]

Autorem projektu jest Stellist Design i jeśli mam być szczery, koncept prezentuje się całkiem nieźle. Pod względem wyglądu urządzenie jest bardzo zbliżone do Galaxy S 4, przez co zyskało na elegancji i sprawia wrażenie solidniejszego. A Wam jak się podoba? Czy tak powinien wyglądać Galaxy Note III?

Pytanie konkursowe #12: Jaką grubość ma Samsung Galaxy S III?

Dowiedz się więcej o konkursie.

źródło: Stellist przez SamMobile

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 replies on “Kolejny ciekawy projekt Galaxy Note III”

  • marky2552
    2 września 2013 at 21:38

    pierwszy rzut oka to powiększona wersja note 1

  • Piter
    3 września 2013 at 06:21

    taka większa S4. ogolnie ok.