Po konferencji Sony i Asusa, najwyższy czas na trzeciego wielkiego gracza – firmę Samsung. Została tylko jedna godzina do rozpoczęcia gali Mobile Unpacked 2013 Episode 2, na której spodziewamy się premiery trzeciej generacji tabletofonu – Galaxy Note III i pierwszego inteligentnego zegarka Samsunga o nazwie Galaxy Gear. Wiecie, że relacja z konferencji będzie transmitowana na żywo i każdy kto ma dostęp do Internetu może ją oglądać? Jeśli nie to przypominam, że jest taka możliwość.

image

Atmosfera sięga zenitu, bo każdy zainteresowany nowinkami technologicznymi czeka na premierę Galaxy Note III – trzeciego tabletofonu z rodziny Galaxy Note, którego charakterystycznym elemetem jest rysik S-Pen. W urządzeniu ma znaleźć się 5,68-calowy ekran Super AMOLED FullHD, 13-megapikselowy aparat, a całość ma być zasilana czterordzeniową jednostką Qualcomm Snapdragon 800, we współpracy z 3 GB pamięci RAM. Galaxy Gear to z kolei nowość wśród urządzeń Samsunga. Ma to być inteligentny zegarek z systemem Android i obsługą gestów.

Liczę na to, że to nie wszystko co Samsung przygotował dla nas dzisiejszego wieczoru (plotki mówią też o 12,2-calowym, high-endowym tablecie), ale wszystko stanie się jasne za około godzinę.  Zapowiada się bardzo interesująco i jeśli chcecie być na bieżąco, warto kliknąć w poniższy link i włączyć relację na żywo. Relacja jest prowadzona jest na kanale SamsungMobile na YouTube.

Samsung Mobile Unpacked 2013 Episode 2 – na żywo

Jesteśmy na miejscu i będziemy śledzić galę na żywo, tutaj w Berlinie. Postaramy się dostać do jednej sztuki nowego Note’a i nagrać prezentację, której na stronie możecie spodziewać się późnym wieczorem 😉

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 replies on “Oglądaj galę Samsung Mobile Unpacked 2013 Episode 2 na żywo”

  • esuba94
    4 września 2013 at 19:12

    Nie widze tego czytnika linii papilarnych niestety 🙁

  • klik
    4 września 2013 at 20:13

    No wszystko super ale z baterią to trochę w kulki polecieli, no ale nic zobaczymy jeszcze testy.