Samsung Galaxy Gear to ciekawy gadżet na rękę, znacznie zwiększający możliwości komunikacyjne urządzeń Galaxy. Obecnie współpracuje z dwoma nowymi urządzeniami z rodziny Galaxy Note – Galaxy Note 3 i Galaxy Note 10.1 2014 Edition, które razem z zegarkiem zostały przedstawione mobilnemu światu na targach IFA 2013 w Berlinie. Pierwsze oferty wskazują na to, że najnowszy tabletofon będzie można kupić z zestawie razem z zegarkiem Galaxy Gear. Ile za taki „dwupak” przyjdzie nam zapłacić?

Samsung Galaxy Gear nie zachwycił mnie tak jakbym tego chciał, ale nie zmienia to faktu, że jest to bardzo ciekawe urządzenie, oferujące nowe rozwiązania i stanowiące dobry dodatek do smartfonu. Za oceanem pojawiły się pierwsze oferty przedsprzedażowe gdzie Galaxy Note 3 jest sprzedawany razem ze smartwatchem Galaxy Gear za 999,98 dolarów bez konieczności podpisywania żadnej umowy. Jeśli jednak wyrazimy chęć na dwuletni kontrakt sieć Verizon zainkasuje za taki zestaw 599,98 dolarów.

Samsung Galaxy Note 3 + Galaxy Gear [źródło: Verizon]
Samsung Galaxy Note 3 + Galaxy Gear [źródło: Verizon]

Przedsprzedaż już ruszyła, ale dostępność urządzeń przewidziana jest na 10. października 2013 roku. Wtedy też ruszą pierwsze wysyłki i każdy kto skorzystał z przedsprzedaży będzie mógł odebrać swój sprzęt. Zgodnie z informacjami na stronie, wysyłka jest bezpłatna, a towar zostanie dostarczony w ciągu dwóch dni. Na chwilę obecną nie wiadomo nic na temat cen i dostępności samych urządzeń jak i podobnych zestawów w Polsce. Przeliczając jednak najwyższą cenę, która została wyszczególniona powyżej otrzymujemy kwotę w okolicy 3200 złotych, ale raczej wątpliwe, że taka będzie w naszym kraju. Ja stawiam na 3499 złotych, o ile podobne oferty pojawią się u nas.

Galaxy Note 3 + Galaxy Gear (biały) [źródło: Verizon]
Galaxy Note 3 + Galaxy Gear (biały) [źródło: Verizon]

Urządzenia dostępne są w zestawach w dwóch wersjach kolorystycznych – białej i czarnej, ale Galaxy Note 3 można również nabyć bez zegarka Galaxy Gear i wówczas nasz portfel będzie biedniejszy o 699,98 dolarów. Wynika z tego, że sam Galaxy Gear będzie kosztował około 300 dolarów (ok. 960 złotych w bezpośrednim przeliczeniu).

A co Wy myślicie o takim zestawie? Czy planujecie zakup obydwu urządzeń czy może bardziej jesteście zainteresowani jednym, konkretnym?

źródło: SamMobile przez Tabletowo

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3 replies on “Ruszyła przedsprzedaż: Galaxy Note 3 i Galaxy Gear w zestawie za niecały tysiąc dolarów”

  • Piter
    10 września 2013 at 20:39

    obudwu w zestawie.

  • marcinek
    11 września 2013 at 07:21

    Bez pulsometru nie ma sensu.