Samsung Galaxy Note II występował w wersji Duos, lecz nie był oficjalnie dostępny w Polsce. Dowodem na obecność takiego wariantu poprzedniego tabletofonu Samsunga były zdjęcia, które w sieci pojawiły się przeszło rok temu. Teraz temat powraca bo wygląda na to, że Galaxy Note 3 również będzie obsługiwał dwie karty SIM.

Musicie przyznać, że w Polsce brakuje dobrych i przede wszystkim wydajnych smartfonów z dwoma miejscami na kartę SIM. Zazwyczaj są to przeciętne urządzenia, które co najwyżej można zaliczyć do średniej półki. Zupełnie inaczej jest zagranicą, głównie na dalekim wschodzie, gdzie możemy spotkać chociażby „dwusimowego” Galaxy Note II.

Samsung Galaxy Note 3 [źródło: Samsung]
Samsung Galaxy Note 3 [źródło: Samsung]

Galaxy Note 3 oznaczony jako SM-N9002 to wersja najnowszego tabletofonu Samsunga z obsługą dwóch kart SIM. Wariant został podobno przetestowany w benchmarku, co ujawniło obecność układu Snapdragon 800, a nie jak wcześniej spekulowano jednostki Exynos od Samsunga. Urządzenie w AnTuTu uzyskało całkiem przyzwoity wynik przekraczający 31 tysięcy punktów, ale pewne wątpliwości wzbudza starsza wersja programu, na kórej został przeprowadzony test. Co ciekawe, informacje w benchmarku wskazują na obecność systemu Android 4.3 Jelly Bean, 16 GB pamięci wewnętrznej i tylko niecałe 2,5 GB pamięci RAM wolnej dla użytkownika.

SM-N9002 w AnTuTu [źródło: SamMobile]
SM-N9002 w AnTuTu [źródło: SamMobile]
SM-N9002 w AnTuTu [źródło: SamMobile]
SM-N9002 w AnTuTu [źródło: SamMobile]

Co myślicie o takiej wersji Note’a 3? Czy chcielibyście by taki model był dostępny w Polsce?

źródło: SamMobile

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 replies on “Samsung Galaxy Note 3 w wersji dual-SIM uchwycony na zdjęciach”

 • kaz
  15 września 2013 at 10:27

  Pewnie że bym chciał!

 • esuba94
  15 września 2013 at 22:53

  16 GB pamięci wewnętrznej
  WTF? opłacało im się produkować przecież 32 jest do Note3.