Światowa premiera Galaxy Note 3 i inteligentnego zegarka Galaxy Gear miała miejsce na gali Samsung Mobile Unpacked 2013, dwa dni przed rozpoczęciem targów IFA 2013 w Berlinie. Wówczas każdy zainteresowany nowymi urządzeniami południowokoreańskiego producenta mógł je na własne oczy zobaczyć i wziąć do ręki – wystarczyło tylko odwiedzić targi w stolicy Niemiec. Jeśli jednak komuś się ta sztuka nie udała, nie ma powodów do zmartwień, bo za kilka dni będzie można nadrobić zaległości i to w dodatku w Polsce. Jeszcze w tym tygodniu oficjalne otwarcie będzie miał Samsung Brand Store w Poznaniu.

Nieco ponad 5 miesięcy temu, dokładnie 18. kwietnia oficjalnie otworzono pierwszy w naszym kraju firmowy sklep Samsunga, gdzie polską inaugurację miał flagowy smartfon Galaxy S 4. Brand Store znajduje się w warszawskim centrum handlowym Arkadia, ale już teraz wiadomo, że nie będzie to jedyne takie miejsce w Polsce. Już jutro w późnych godzinach wieczornych (specjalne otwarcie dla Mediów) otworzą się drzwi do kolejnego sklepu Samsunga – tym razem w Starym Browarze w Poznaniu.

Technologia wiąże się z poznaniem [źródło: Samsung]
Technologia wiąże się z poznaniem [źródło: Samsung]

Samsung Brand Store w stolicy wielkopolski będzie ogólnie dostępny od 26. września. Wtedy też osoby zainteresowane nowinkami technologicznymi i najnowszymi urządzeniami będą mogły wejść i na własnej skórze przekonać się jak to wszystko działa. Z pewnością nie zabraknie tam smartfonów, tabletów, komputerów czy aparatów, które w ostatnim czasie Samsung wprowadził na rynek, ale tym razem nasze oczy będą skierowane na dwa najnowsze „wynalazki”. Na otwarciu Samsung Brand Store w Poznaniu swoją polską premierę zaliczy Galaxy Note 3 i smartwatch Galaxy Gear.

Samsung Galaxy Note 3 i Galaxy Gear [źródło: Samsung]
Samsung Galaxy Note 3 i Galaxy Gear [źródło: Samsung]

Podobnie jak na polskiej prezentacji Galaxy S 4, tak i teraz prawdopodobnie nie będzie możliwości zakupu najnowszych urządzeń, ale jedno jest pewne – poznamy oficjalne ceny Galaxy Note 3 i Galaxy Gear na polskim rynku. Być może będzie też wzmianka o tym, czy oba urządzenia będą oferowane w zestawie, bo nie wykluczone, że tak właśnie może być.

Operatorem Samsung Brand Store w Poznaniu jest firma Matrix Media, a więcej informacji o sklepie można znaleźć na jego oficjalnej stronie.

źródło: Samsung

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3 replies on “Polska premiera Galaxy Note 3 i Galaxy Gear na otwarciu Samsung Brand Store w Poznaniu”

 • kaz
  24 września 2013 at 10:19

  Czekam na taki sklep we Wrocławiu.

 • Bomba
  24 września 2013 at 11:31

  Będzie w Polsce wersja 64GB czy znowu takie widmo?

  • Krzysztof Nawrot
   24 września 2013 at 13:47

   Patrząc w przeszłość, raczej wątpliwe by wersja 64 GB będzie w Polsce.