Normalną kolejną rzeczy jest, że im dalej od premiery jakiegoś urządzenia, to jego cena się obniża. Nie inaczej jest w przypadku najnowszych urządzeń Samsunga, które kilka tygodni po debiucie można kupić kilka stówek taniej. Weźmy takiego Galaxy Note 3. Premierę na sklepowych półkach zaliczył na przełomie września i października, a już porównywarki cen pokazują, że można go zdobyć za niecałe 2700 złotych. Zobaczcie jakie ceny dla kilku modeli przygotował w najnowszej gazetce sklep Media Markt.

Galaxy S 4 mini, Galaxy Note 3 i Galaxy S 4 zoom [źródło: Samsung]
Galaxy S 4 mini, Galaxy Note 3 i Galaxy S 4 zoom [źródło: Samsung]

W najnowszej ofercie promocyjnej sklepu Media Markt można znaleźć kilka telefonów Samsunga. Wśród nich są też te najnowsze jak Samsung Galaxy S 4 mini, Samsung Galaxy S 4 zoom czy Galaxy Note 3. Ich ceny są całkiem przyzwoite, więc jeśli ktoś planuje zakup, może rozważyć sklep „nie dla idiotów” ;).

Mniejszą wersję obecnego flagowca z serii Galaxy S wyceniono na 1499 złotych, hybrydę smartfonu i aparatu z 10-krotnym przybliżeniem optycznym i stabilizacją obrazu można zakupić za 1789 złotych, a cena najnowszej generacji tabletofonu jest o 100 złotych niższa od tej premierowej i wynosi 2899 złotych. Zarówno Galaxy S 4 mini jak i Galaxy Note 3 są dostępne w dwóch wariantach kolorystycznych – białym i czarnym.

galaxy-media-markt

Oferta obowiązuje od 17 do 23 października lub do wyczerpania zapasów.

Dzięki @maacaron za info! 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *