Widzieliśmy już reklamę z Galaxy Note 3, w której wystąpił jeden z najlepszym piłkarzy świata Lionel Messi, były też filmy promocyjne z zegarkiem z Galaxy Gear, a teraz te dwa urządzenia możemy zobaczyć w jednym materiale. Pojawił się właśnie oficjalny, 30-sekundowy spot rekalmowy, który być może już niebawem zobaczymy w telewizji.

Galaxy Note 3 i Galaxy Gear [źródło: Samsung]
Galaxy Note 3 i Galaxy Gear [źródło: Samsung]

Można powiedzieć, że Galaxy Note 3 i Galaxy Gear to dwa urządzenia, które idealnie do siebie pasują – szczególnie w czarnym wariancie kolorystycznym. Obecnie najnowszy tabletofon Samsunga jest (jeszcze) jedynym urządzeniem, który obsługuje zegarek Galaxy Gear, obydwa urządzenia zostały zaprezentowane na tej samej imprezie, więc nic dziwnego, że można zobaczyć je razem w oficjalnej reklamie telewizyjnej.

W 30-sekundowym spocie trudno zmieścić wszystkie możliwości Galaxy Note 3 i Galaxy Gear, dlatego pokazano te, które według producenta są kluczowe. Jest Polecenie wskazywane, które uruchamiamy za pomocą rysika S-Pen, jest Notatka z akcji, Scrapbook, nowy tryb Multi-Window, a także odbieranie połączenia z wykorzystaniem Galaxy Gear.

Ciekaw jestem czy reklama pojawi się w polskiej telewizji. Jak myślicie? A może spoty reklamowe z Galaxy Note 3 i Galaxy Gear się pojawiły? Jeśli widzieliście to koniecznie dajcie znać.

źródło: SamsungMobile przez SamMobile

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 replies on “Galaxy Note 3 i Galaxy Gear w oficjalnym spocie reklamowym (wideo)”

 • Mateusz
  27 października 2013 at 14:15

  Ja jeszcze nie widziałem

  • Krzysztof Nawrot
   27 października 2013 at 14:35

   To najwyższy czas żeby nadrobić 😉