Zazwyczaj debiutującym na sklepowych półkach urządzeniom towarzyszy większa bądź mniejsza kampania reklamowa. Jeśli mamy do czynienia ze sprzętem najwyższej półki jak Galaxy S 4 czy ostatnio zaprezentowanym Galaxy Note 3 rozmach kampanii jest ogromny. Tym razem mowa o zegareku Galaxy Gear, który jest uzupełnieniem najnowszego tabletofonu Samsunga. On też ma swoje pięć minut, co można zobaczyć w kilku spotkach reklamowych.

Samsung Galaxy Gear [źródło: Samsung]
Samsung Galaxy Gear [źródło: Samsung]

Samsung Galaxy Gear to urządzenie, które rozszerza możliwości mobilnej komunikacji. Zegarek nie tylko wyświetla podstawowe dane jak godzina, data czy informacje pogodowe, ale ma także masę funkcji, umożliwiających między innymi wykonywanie i odbieranie połączeń głosowych, przeglądanie powiadomień czy odpisywanie za pomocą głosu na wiadomości.

Samsung Galaxy Gear [źródło: Samsung]
Samsung Galaxy Gear [źródło: Samsung]

Zapewne pamiętacie Dawid’a Hasselhoff’a w roli Nieustraszonego, który za pomocą specjalnego zegarka komunikował się z KITT’em czy wojowników Power Rangers porozumiewających się z Zordonem przez podobne urządzenie na nadgarstku. Kiedyś takie wynalazki mogliśmy podziwiać tylko w filmach, a dzisiaj możemy je mieć na własnej ręce i poniekąd czuć się jak bohaterowie z dzieciństwa.

Zobaczcie poniższe poniższe filmy i dajcie znać, co o nich sądzicie. Swoją drogą, Galaxy Gear ma coś z zegarka ze Star Trek. Myślicie, że Samsung właśnie na tym urządzeniu wzorował swój projekt? 😉

Samsung Galaxy Gear: Evolution

Samsung Galaxy Gear: A Long Time Coming

Samsung Galaxy Gear: In the Wild

Przypomnę, że Samsung Galaxy Gear jest obecnie dostępny w przedsprzedaży w cenie 1199 złotych, a pierwsze wysyłki będą realizowane już 15. października.

źródło: SamsungFun

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *