Jeszcze kilka smartfonów Samsunga czeka na oficjalną aktualizację do Androida 4.3 Jelly Bean, a już pojawiły się informacje o kolejnej aktualizacji, tym razem do najnowszej wersji systemu od Google oznaczonej jako 4.4 KitKat. Na początku tego miesiąca pisaliśmy o tym, że Samsung jest w trakcie testów KitKat’a dla Galaxy Note 3, która jak się okazuje, dla zarówno wspomnianego tabletofonu i smartfony Galaxy S 4 może pojawić się już w styczniu.

galaxy-s4-note-3-android-kitkat

Do tej pory oficjalną aktualizację do Androida 4.3 Jelly Bean w Polsce otrzymał tylko smartfon Galaxy S 4 i miało to miejsce dokładnie 4. listopada. Nadal jednak w kolejce stoi sporo urządzeń Samsunga oczekujących na najnowszą aktualizację, która według ostatnich informacji ma zostać udostępniona na przełomie obecnego i przyszłego miesiąca. Mimo tego, że nie pojawiła się jeszcze wspomniana wersja systemu, dochodzą do nas słuchy o kolejnej aktualizacji, tym razem do Androida w wersji 4.4 KitKat.

Jak podaje SamMobile,  powołując się na zagraniczny serwis iTechAddict , proces aktualizacji Galaxy Note 3 i Galaxy S 4 do Androida 4.4 KitKat rozpocznie się w styczniu 2014 roku, a Galaxy Note II i Galaxy S III podobną aktualizację otrzyma na przełomie marca i kwietnia.

Android 4.4 KitKat dla smartfonów Galaxy -źródło: iTechAddict]
Android 4.4 KitKat dla smartfonów Galaxy -źródło: iTechAddict]

Na chwilę obecną nie można potwierdzić tych informacji, ale patrząc na poniższe zdjęcie można mieć lekkie wątpliwości. Przede wszystkim wiadomość udostępnił mało wiarygodny serwis, z którym osobiście nigdy nie miałem styczności. Ponadto dokument zawiera kilka błędów w oznaczeniu modeli – Galaxy Note 3 to nie SM-N900, a SM-N9005 lub SM-N9000, a Galaxy Note II to GT-N7100, a nie SM-N7100.

Musimy zatem jeszcze trochę poczekać, aż pojawi się więcej konkretnych informacji o aktualizacji smartfonów Galaxy do Androida 4.4 KitKat. A jakie zdanie macie Wy na ten temat? Czy rzeczywiście KitKat może pojawić się już w styczniu dla Galaxy Note 3 i Galaxy S 4?

źródło: iTechAddict przez SamMobile

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4 replies on “Android 4.4 KitKat dla Galaxy S 4 i Galaxy Note 3 pojawi się w styczniu?”

 • Bmoll
  24 listopada 2013 at 23:40
 • Bartosz Hadrich
  25 listopada 2013 at 13:16

  Błędem raczej jest „Galaxy S3” zamiast Galaxy S III i „Note 2” zamiast Note II 😉 Tych nazewnict Samsung się dosyć mocno trzyma.

  • Krzysztof Nawrot
   25 listopada 2013 at 13:21

   Wiadomo, to też, ale najbardziej wali po oczach SM-N7100 😉

 • Radosław
  25 listopada 2013 at 14:43

  A wię pewnie za kilka miesięcy wymienie swój smartphone na s4 😉