Standardowe baterie w smartfonach nie mają lekko. Nawet w takim Galaxy Note 3 gdzie znajduje się akumulator o pojemności 3200 mAh, mocy wystarczy nie więcej jak na dwie doby, zakładając średnie użytkowanie. Ratunkiem są niestandardowe baterie, które wydłużają czas pracy, ale także zwiększają rozmiar samego urządzenia. Pisaliśmy już o baterii 6500 mAh od Mugen Power, która robiła ogromne wrażenie, ale teraz mamy coś lepszego – „elektrownię” o mocy 10000 mAh, której producentem jest firma ZeroLemon.

Propozycja od ZeroLemon to obecnie największa na świecie bateria z obsługą NFC, którą można wykorzystać w urządzeniu mobilnym. Została specjalnie przygotowana dla Galaxy Note 3 (wszystkie wersje), a jej pojemność to aż 10000 mAh, co ponad trzykrotnie może wydłużyć działanie smartfonu zdala od ładowarki. Myślę, że przy średnio-zaawansowanym używaniu Galaxy Note 3 będzie w stanie działać nawet tydzień.

Galaxy Note 3 - bateria 10000 mAh ZeroLemon [źródło: ZeroLemon]
Galaxy Note 3 – bateria 10000 mAh ZeroLemon [źródło: ZeroLemon]

Nie tylko pojemność robi wrażenie, ale też wygląd i wymiary Galaxy Note 3 po „przebudowie”. Po założeniu baterii i obudowy urządzenie jest znacznie grubsze i cięższe. Nie mogę doszukać się dokładnych wymiarów, ale „na oko” obudowa około trzykrotnie zwiększa grubość Galaxy Note 3 i sprawia, że na pewno jest cięższy o dobre kilkadziesiąt gramów. Ale jak to się mówi, coś za coś.

Galaxy Note 3 - bateria 10000 mAh ZeroLemon [źródło: ZeroLemon]
Galaxy Note 3 – bateria 10000 mAh ZeroLemon [źródło: ZeroLemon]

W zestawie oprócz baterii jest tylna część obudowy ze wszystkimi potrzebnymi wycięciami (na rysik, mini jack i microUSB), przedni panel z ochroną na wyświetlacz, specjalny uchwyt, który pozwala przymocować urządzenie do paska od spodni i dodatkowa klapka, dzięki czemu z obudową od ZeroLemon można używać fabrycznej baterii. Co ciekawe, uchwyt może służyć także jako podstawka, która sprawdzi się podczas oglądania filmów. Cały zestaw możecie zobaczyć na poniższym filmie od Flossy Carter (swoją drogą, lubię filmy od tego gościa :)).

Bateria 10000 mAh dla Galaxy Note 3 od ZeroLemon została wyceniona na 59,99 dolarów (około 190 złotych) i można ją zdobyć na Amazonie. Na baterię jest 6 miesięcy gwarancji, a jeśli produkt nie spełnia naszych oczekiwań można go zwrócić w ciągu 30 dni bez podania przyczyny. I jak, ktoś z posiadaczy Galaxy Note 3 jest zainteresowany?

źródło: ZeroLemon przez SamMobile, YouTube

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4 replies on “Galaxy Note 3 tydzień na baterii? Bateria 10000 mAh od ZeroLemon”

 • Klaudia
  9 grudnia 2013 at 17:57

  uważam, że ciekawe rozwiązanie. coś za coś, ale dobre na jakiś wyjazd w góry, kiedy nie myśli się o ładowaniu smartfona.

  • 14 grudnia 2013 at 17:43

   Zgadzam się, wypady w góry na snowboard czy rower to tripy całodzienne, lub dłuższe i nie możan pozwolić sobie na brak kontaktu, survival 😉
   Można zrobić dużo zdjęć i filmów, co również cieszy.
   Kupuję

 • Krzysztof Nawrot
  9 grudnia 2013 at 18:02

  Albo na Woodstock, jeśli nie chce się pół dnia pedałować, żeby naładować telefon 😉

 • bomba1
  10 grudnia 2013 at 11:50

  Może komuś nie przyda. Ja bym wolał mieć drugą małą baterię i szybko ją wymienić. Ostatnio jednego dnia byłem uziemiony. Grałem na Note 3 przez około 6 godzin i rozładowałem telefon. To raczej nie było normalne. Mi np nie potrzebna większa bateria.