W czasie, gdy posiadacze Galaxy Note II cieszą się Androidem 4.3 Jelly Bean, a użytkownicy Galaxy S III ciągle wyczekują nowej wersji systemu, coraz więcej pojawia się informacji o aktualizacji topowych smartfonów Samsunga do najnowszej odsłony systemu od Google – Android 4.4 KitKat. Pierwsze wzmianki o KitKat’cie dla Galaxy Note 3 i Galaxy S 4 wskazywały, że aktualizacja pojawi się już w następnym miesiącu, a te najnowsze zdają się to potwierdzać.

galaxy-s4-note-3-android-kitkat

Android 4.4 KitKat wprowadza całkiem sporo zmian i nowości, z których obecnie mogą korzystać posiadacze niektórych urządzeń blisko związanych z wyszukiwarkowym gigantem. KitKat wprowadza przede wszystkim automatyczną identyfikację numeru osoby dzwoniącej, szybszą i wydajniejszą wielozadaniowość, ujednolicenie wszystkich wiadomości czy też rozbudowaną usługę Google Now. To są zmiany stricte związane z czystym Androidem, więc bardzo możliwe, że Samsung w aktualizacji dla swoich smartfonów Galaxy doda też coś od siebie. O tym być może przekonamy się już w przyszłym miesiącu.

Jak wynika z informacji pochodzących od francuskiego operatora SFR, aktualizacja do Androida 4.4 KitKat dla dwóch najmocniejszych smartfonów Samsunga – Galaxy S 4 i Galaxy Note 3 ma pojawić się pod koniec stycznia lub na przełomie stycznia i lutego. Nadal są to nieoficjalne informacje, w żaden sposób niepotwierdzone przez producenta, ale myślę, że nikt by się nie obraził, gdyby okazały się prawdziwe. W chwili obecnej nie pozostaje nam nic innego jak czekać i wypatrywać kolejnych informacji na ten temat.

źródło: SFR przez SamMobile

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 replies on “Android 4.4 KitKat dla Galaxy S 4 i Galaxy Note 3 pod koniec stycznia?”

  • Mateusz
    21 grudnia 2013 at 10:59

    Nie mogę się doczekać:D Mam Samsung Galaxy S4 🙂

  • bomba1
    21 grudnia 2013 at 13:03

    Dlaczego to musi tyle trwać? Tam jest sztab ludzi kilka milionów klientów, system od dawna leży dostępny u google.