W drugiej połowie listopada pojawiły się informacje jakoby Samsung szykował dla nas specjalną wersję Galaxy S 4 mini z kwiatowymi wzorami na obudowie. Jak się okazuje edycja La Fleur mniejszego brata Galaxy S 4 rzeczywiście istnieje i zgodnie ze wcześniejszą zapowiedzią trafiła do sprzedaży za naszą zachodnią granicą.

Każdy smartfon w wersji La Fleur można bardzo łatwo rozpoznać, nawet gdyby znajdował się kilkadziesiąt metrów od nas. Wystarczy spojrzeć na kolor i wygląd obudowy, która przeważnie jest biała, czerwona lub różowa i posiada kwiatowe wzory z tyłu i tuż na ekranem. Nie inaczej jest w przypadku Galaxy S 4 mini La Fleur. Smartfon jest w kolorze czerwonym na obudowa przyozdobiona kwiatowymi elementami.

Samsung Galaxy S 4 mini La Fleur [źródło: Samsung]
Samsung Galaxy S 4 mini La Fleur [źródło: Samsung]

Samsung Galaxy S 4 mini La Fleur będzie dostępny w sprzedaży od stycznia w cenie 417 euro (około 1730 złotych). Smartfon pod względem parametry czym nie różni się w ogóle od wariantu standardowego. Znajdziemy w nim zatem 4,3-calowy ekran Super AMOLED o rozdzielczości qHD, procesor dwurdzeniowy o taktowaniu 1,7 GHz i półtora GB pamięci operacyjnej. Użytkownik ma do dyspozycji niecałe 8 GB przestrzeni na dane, która łatwo może rozszerzyć kartami pamięci microSD o maksymalnie 64 GB. Galaxy S 4 mini fabrycznie działa pod kontrolą systemu Android 4.2.2 Jelly Bean i co ciekawe, najnowsza aktualizacja choć nie zmienia wersji systemu wprowadza wsparcie dla zegarka Galaxy Gear.

Podoba Wam się Galaxy S 4 mini w wersji La Fleur?

źródło: SamMobile

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

One reply on “Samsung Galaxy S 4 mini La Fleur trafia do sprzedaży”

  • rafi
    23 grudnia 2013 at 16:15

    Za ponad 1,7K złotych można spokojnie dostać większego brata Galaxy S4. Zastanawiam się kto więc kupi tego smartfona skoro nawet jego „zwykła” wersja kosztuje około 1,3 – 1,4K złotych i to w sklepie.