Smartfony z kolekcji La Fleur wyróżniają się na tle innych urządzeń charakterystycznych kolorem obudowy, która dodatkowo przyozdobiona jest kwiatowymi wzorami. Nic więc dziwnego, że takie modele mają branie wśród płci pięknej. Już niedługo do serii La Fleur ma dołączyć kolejny smartfon, Samsung Galaxy S 4 mini.

Pod koniec stycznia bieżącego roku Samsung przedstawił światu kilka smartfonów z serii La Fleur, wśród których mogliśmy znaleźć białą i czerwoną wersję Galaxy S III, Galaxy S III mini z fioletowymi kwiatami czy różowego Galaxy Ace Duos. Zazwyczaj premiera limitowanych modeli odbywa się na przełomie grudnia i stycznia, a skoro ten czas już się zbliża, możemy liczyć na prezentację kolejnego smartfonu La Fleur.

Samsung Galaxy S 4 mini [źródło: 2po2.pl]
Samsung Galaxy S 4 mini [źródło: 2po2.pl]

Według informacji serwisu SamMobile, będzie nim Samsung Galaxy S 4 mini. Póku co nie wiadomo jak będzie prezentował się w edycji La Fleur, ale na pewno nie zmieni się pod względem specyfikacji. Smartfon będzie miał 4,3-calowy ekran qHD, 8-megapikselowy aparat, a pod obudową znajdzie się miejsce dla 2-rdzeniowego układu Snapdragon 400 i póltora GB pamięci RAM.

Premiera Galaxy S 4 mini La Fleur ma odbyć się na przełomie grudnia i stycznia. Cena jak i dostępność nadal owiana jest tajemnicą, ale damy Wam znać, jak tylko pojawią się nowe informacje.

źródło: SamMobile

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *