Z najnowszej wersji systemu od Google mogą cieszyć się posiadacze smartfonów Galaxy Note 3, bo póki co oficjalna aktualizacja pojawiła tylko dla tego modelu. W kolejce jest jeszcze Galaxy S 4, który ma otrzymać KitKat’a jeszcze w tym miesiącu i dwa flagowce Samsunga z 2012 roku, które będą czekać najdłużej. Była mowa o kwietniu, ale najnowsze infromacje sugerują, że może stać się to trochę wcześniej.

KitKat poza kilkoma drobnymi zmianami w interfejsie użytkownika znacznie poprawia szybkość i stabilność działania całego systemu. I nie są to słowa rzucone na wiatr, bo testuję najnowszą odsłonę Androida na swoim Galaxy Note 3 i jeszcze nie spotkałem się z aktualizacją, która dałaby takiego pozytywnego kopa urządzeniu. Widać to przede wszystkim podczas odblokowania ekranu czy przełączania się między uruchomionymi aplikacjami.

android-4-4-kitkat

Serwis Android Geeks powołując się na swojego tajemniczego informatora, twierdzi, że proces aktualizacji do Androida 4.4 KitKat dla Galaxy S III i Galaxy Note II rozpocznie się pod koniec marca tego roku, a więc nieco szybciej niż wynikało to z poprzednich informacji. Samsung dopiero co wypuścił wersję 4.3 Jelly Bean dla dwóch wspomnianych smartfonów, która według wielu użytkowników nie działa tak jak powinna, dlatego też szybsze udostępnienie KitKat’a byłoby jak najbardziej na miejscu. Jak będzie? Na odpowiedź będziemy musieli poczekać przynajmniej dwa miesiące.

źródło: Android Geeks przez SamMobile

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

7 replies on “Android KitKat dla Galaxy S III i Galaxy Note II szybciej niż się spodziewano?”

 • Nieznany7
  21 stycznia 2014 at 18:13

  Aż ciężko uwierzyć że Galaxy S III otrzyma KitKat-a pod koniec marca po pół rocznym opóźnieniu z androidem 4.3

  • Rufus
   21 stycznia 2014 at 18:44

   Zainstaluje sobie Cyanogenmoda

   • pentragon
    21 stycznia 2014 at 21:36

    Nie polecam… Może i jest szybszy od tego co daje nam Samsung ale praca na baterii woła o pomstę do nieba. Miałem go prawie miesiąc i myślałem że oszaleje z tym ładowaniem.

    • caliber
     21 stycznia 2014 at 22:20

     Chyba nie miałeś do czynienia z telefonami LG np LG P880 4XHD, dopiero byś narzekał na ładowanie.

     Ja w S3 nie narzekam, w porównaniu do LG jest o niebo lepszy.

     • pentragon
      21 stycznia 2014 at 22:35

      Ledwo jeden dzień mi wytrzymywał przy średnim korzystaniu, stockowy rom bez problemu dwa dni…

 • Guto
  22 stycznia 2014 at 16:55

  Długo czekałem na androida 4.3 dla Note 2, ale teraz kombinuje jak wrócić do 4.1, bo po aktualizacji są wręcz koszmarne problemy z bluetoothem, nie da się pracować.
  A co do androida 4.4, to mam na nexusach 4 i 7, są tak szybkie, szczególnie nexus 4, że aż miło pracować.

 • michnik
  2 lutego 2014 at 13:53

  Witam, szybkie pytanko: jak zrobić by na ekranie blokady powiadomienie np: smsa mialo postać hmm „bąbelka” z kopertą w środku? Teraz jest dosyć dobitny bezpłciowy prostokąt z trescią albo bez, nie wiem czym to jest spowodowane czy aktualizacja z 4.1 do 4.3 czy zmiana w ustawieniach? Może jakas podpowiedz?

  Pozdrawiam
  Świerzak samsungowy