Samsung na tegorocznych targach MWC w Barcelonie zaprezentował sporą ilość różnego rodzaju akcesoriów, nie tylko dla flagowca Galaxy S 5, ale też innych smartfonów i tabletów. Były futerały w formie S View Cover’ów i Flip Wallet’ów, dodatkowe baterie, bezprzewodowe klawiatury, myszki, a także sprzęt audio w postaci głośników Bluetooth i słuchawek. To właśnie o tych ostatnich dowiadujemy się nieco więcej.

samsung-sound

Samsung przygotował nową linię słuchawek z wyższej półki dla smartfonów i tabletów, które niebawem powinny pojawić się na sklepowych półkach. Słuchawek łącznie jest trzy – dwa modele nauszne i jedne dokanałowe z wymiennymi, sylikonowymi nakładkami. Ceny rozpoczynają się od 149,99 dolarów (około 455 złotych) za te douszne oznaczone jako EO-IG900 i dochodzą nawet do 349,99 dolarów (ponad 1000 złotych) za model najbardziej zaawansowany EO-AG900.

Swoją drogą te najdroższe słuchawki to kawał dobrze wykonanej roboty przez speców Samsunga od dźwięku. Mają 50mm membrany, funkcję Ear Care by chronić słuch, wsparcie dla kodeka APT-X, equalizer, a także system redukcji szumów otoczenia. Co więcej, słuchawki mogą działać zarówno na przewodzie jak i bezprzewodowo przez Bluetooth (parowanie przez NFC), a w zestawie znajdziemy dodatkowo kabel audio, etui do przenoszenia i adapter samolotowy.

Słuchawki Samsung [źródło: SamMobile]
Słuchawki Samsung [źródło: SamMobile]

Nie jestem jakimś audiofilem, ale lubię posłuchać dobrych dźwięków. Na MWC miałem jeden ze słuchawek Samsunga na głowie i choć nie był to ten najwyższy model to i tak dźwięk wydobywający się z nauszników zrobił na mnie ogromne wrażenie. Ciekaw jestem tylko jak będzie z innymi modelami. Poniżej możecie obejrzeć dwa materiały z targów, gdzie widoczne są nowe akcesoria Samsunga.

Akcesoria do urządzeń Samsung Galaxy:

Złoty Galaxy Note 3, słuchawki i głośnik BT:

źródło: SamMobile

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *