W najbliższym czasie możemy spodziewać się sporej dawki informacji na temat następcy Samsunga Galaxy S 4 zoom. Południowokoreański producent na 29. kwietnia zaplanował specjalnie wydarzenie w Singapurze pod hasłem i wszystko wskazuje na to, że właśnie tam poznamy kolejną hybrydę smartfonu i aparatu cyfrowego. Urządzenie, które podobno ma nazywać się Galaxy K pojawiło się na zdjęciach.

Impreza medialna pod hasłem Kapture the Moment zbliża się wielkimi krokami. Już za niecały tydzień w Singapurze Samsung przedstawi nowe urządzenie, którym prawdopodobnie będzie Galaxy K (lub inaczej Galaxy S 5 zoom), czyli smartfon z wbudowanym obiektywem i 10-krotnym zoomem optycznym. Wcześniej plotki wskazywały, że następca Galaxy S 4 zoom będzie posiadał smuklejszą budowę, a obiektyw będzie lepiej ukryty w obudowie. Najnowsze zdjęcia pokazują, że tak może być.

Można zauważyć, urządzenie na zdjęciach rzeczywiście jest dużo smuklejsze niż Galaxy S 4 zoom i ma założone coś w rodzaju plastikowego, przezroczystego etui. Nie trudno też dostrzec charakterystycznej faktury na obudowie, która mocno przypomina tą, jaką z tyłu ma Galaxy S 5. Z przodu widać wysuwany z obudowy obiektyw i ksenonową lampę błyskową. Górna krawędź to zbiór przycisków jak fizyczny spust migawki, przycisk głośności i zapewne włącznik, który na zdjęciu zakryty jest przez palec.

Samsung Galaxy K / fot. tieba.baidu.com
Samsung Galaxy K / fot. tieba.baidu.com

 

Nieoficjalne informacje wskazują, że Galaxy K będzie wyposażony w 4,8-calowy ekran Super AMOLED o rozdzielczości HD, wydajny układ Exynos 5260 Hexa, 2 GB pamięci RAM i aparat o matrycy 20 megapikseli z 10-krotnym przybliżeniem, optyczną stabilizacją obrazu i ksenonem. Smartfon podobno będzie pracował pod kontrolą systemu Android w wersji 4.4.2 KitKat.

Trzeba przyznać, że nowy projekt „aparatosmartfonu” może się podobać, a wszystkiego dowiemy się zapewne już 29. kwietnia na Samsung Media Day. Na koniec pozostaje mieć nadzieję, że nikt nie stracił swojej posady za udostępnienie powyższych zdjęć 😉

źródło: tieba.baidu.com przez SamMobile

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

One reply on “Tak będzie wyglądał Samsung Galaxy K (S5 zoom)”

  • piotr
    25 kwietnia 2014 at 12:10

    hurra